+1 oy
422 göst.
Diğer kategorisinde (36 puan) tarafından
Sizce auraniz yüksek mi 

Auranin yüksek olması için sizce karşıdaki insan da ne olmalı 

13 Cevaplar

+1 oy
(1,198 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Duruş bakış oturup kalkış cevap verme şekli davranışı konuşması hepsi bir auradir ve benim cevremdekiler sürekli bu yonlerimi över içeri girerim ablamin biri var bakıp kalır auran çok yüksek der bazıları aura yi ozguvenle karıştırıyor ama 
-Reklam-
+1 oy
(148 puan) tarafından
özgüven, girdiği ortamlarda kendini belli eder.
(36 puan) tarafından
Sadece Özgüven yeterli mi Bence değil
(148 puan) tarafından
özgüvenin varsa girdiğin ortamlarda çekinmezsin, kendine inanırsın, konusmanla etkiler insanlari kendine çekersin yetmez mi?
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Nasıl anlıcaz auramızın yüksek olduğunu
(2,170 puan) tarafından
Ahahha valla bende yorumlardan anlamaya çalışıyorum aura ne oluyo ki :D
(1,296 puan) tarafından
Neyse ki yalnız değilim demek :D beni de çok severler o zaman benim de mi auram yüksek :D
(2,170 puan) tarafından
Haha öyle demek ki beni de sevende çok sevmeyende valla:D
(48,761 puan) tarafından
surda bekliym bende ☺️
(242 puan) tarafından
Bende sizdenim bende şurda bekliyim :)
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Yani özgüven sevecenlik yeterli bence benim yüksek olduğunu söyler herkes ilk kez girdiğim her ortamda dikkat çeker ve sevilirim
0 oy
(9,003 puan) tarafından
Sanırım yüksek:D
0 oy
(690 puan) tarafından
Yüksek olduğunu söylerler:)
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Yay , ikizler ve başak burçlarının auası çok yüksektir. Bu soruyu sorduğuna göre auranin yükselmesini istiyorsun toprağa çıplak ayakla bas , deniz kıyısında kumlar üzerinde yürü. 

Ben de meselâ çok sert görünüyorum dışardan negatif bir auram var bu da insanları ben den itiyor.
tarafından
Ben ıkızlerım yukselenım de ıkızler katıyen auram yuksek degıl bence :D tam ne anlama gelıyor bılmıyorum ama kadınsılık yoktur bende mesela cocuk gıbıyım
(2,593 puan) tarafından
Bende ikizlerim.  Önceden yüksek olduğunu düşünüyordum açıkçası ama 2 çocuktan sonra :))) yerlerde .insanın bunları düşünecek hali bile kalmıyor
(3,139 puan) tarafından
Sizin düşünmeniz ile alâkalı bir durum değil ve ikinizin de aurasi yüksek burda dikkat çeken tarafiniz var benim nezdimde :) aura kadınsılık değil ayrıca. Etraftaki insanlar baktığınız zaman ikizlerin çok arkadaşı vardır çocuksu ve sevecendir o yüzden hep lider vasıflıdır.
tarafından
Orası oyle hıcbır zaman arkadassız kalmadım ya da bıryere goderken mutlaka ılk aranan oldum gozde gelsın bızı guldurur dıyolardı ama şebeklıge cagırıyolardı :D aura oysa evet var ama kadınsılık olarak morali sıfır sıfır sıfır
(3,139 puan) tarafından
Evet aura tam da o işte :D
0 oy
(8,396 puan) tarafından
Sanırım yüksek ne de olsa ikizler burcu kadınıyım ❤️❤️❤️
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Enerjik, pozitif ve dikkat çekici olmalı. Bekarken auram daha yüksekti sanırım. Kocam hep söylerdi, sen farklısın ortamlarda kendini belli ediyorsun diye. Evlilik hayatı enerjimi bitirdi aura maura kalmadı ahahha
(2,593 puan) tarafından
Bide 2 cocuk yap aura yerine duş alabilmesi düşüneceksin:D
0 oy
(15,318 puan) tarafından
Hayır yüksek değil. Şurası yüksek olan kişiler çok konuşkan ve girdiği ortamda kendini belli eden kişiler diye düşünüyorum. Bn daha iddiasız ve mütevazi bir insanım. Böyle olmaktan da mutluyum. 
0 oy
(3,587 puan) tarafından
Bence bu konuda herhangi bir kriter yok Allah tarafindan verilen cekicilik herkesin farkli bir enerjisi var illa şu olmali diyemem 
0 oy
(520 puan) tarafından
Yüksek olduğunu söylerler her girdiğim ortadamda çok dikkat. Çekerim 
0 oy
(1,566 puan) tarafından
Benimde yuksektir:)

İlgili bir soru bulunamadı

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,978 kullanıcı

...