+1 oy
814 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dün gece saat 1 de kapıdan sesler geldi bâya bı dinledim ama kesilmedi sesler anahtar sokmaya calişiyodu biri hemen eşimi kaldirdim açtı 3 tane adam babayiğit bâya dovecek gibi baktılar eşime sonrada yalnış kapi kusura bakmayın dediler gittiler ben çok korktum daha sonra üst katı aradım hemen teyze adamlar dolaniyo binada dikkat edin dedim o bizim akraba dedi bizim kapıda napiyolar dedim yalniş olmuş dedi

Ben geceleri çoğu zaman yalnız kalıyorum eşim gececi olduğu için o gecede tatiliydi evdeydi eşim olmasaydi korkudan napardim bilemiyorum bide 2 küçük çocuğum var çocuklarda korktu

18 Cevaplar

+5 oy
(7,121 puan) tarafından
Teyzede Bi bokluk var belli. Madem senin akraban akıl var mantık var akrabanın anahtarla eve girdiği nerde görülmüş evde ev sahibi varken. Bu kadın kocanın geceleri evde olmadığını bilerek bi işler çeviriyor olmasın aman diyim. Kocan evde yokken ayakkabısını kapının önüne koy. Ayetel kürsi oku bol bol.  Hatta yine girmeye çalışırlarsa kades uygulamasına bas daha cabuk gelirler arayarak zaman kaybetme bile 
tarafından
Bide akraba canim kaynanam diyodu hep o sana bakiştirir iyi kadın diyodu
tarafından
Canim kocanin evde olmadiigni souleme kimseue kapinin onune ayaklabisini koy hep geceleri gec vakitte geliyor falan de
(2,653 puan) tarafından
Kesinlikle teyze sağlam ayak değil.  Verilmiş sadakan varmış
tarafından
Aynen ya rabbim korusun
(3,614 puan) tarafından
Anahtar verecek kadar gelip gidiyolarsa kapiyi da tanirlardi heralde. Ben oyle dusunuyorum var bi bulanıklık
-Reklam-
0 oy
(7,912 puan) tarafından
Öyle durumda direk polisi ara canım yataarken kaplislri kitle 7 Ayetel Kürsü oku yat
(7,407 puan) tarafından
İyi bari kızı uyutmaya calisiyom gece kalkip duruyo kafayı yicem
(7,912 puan) tarafından
Ben bayilcam artk çok yoruldum delirttiyor beji
(7,407 puan) tarafından
Babası ayrı dert bebesi ayrı dert timarhanelik olmassam iyi
(7,912 puan) tarafından
Sormaaa sormaaaaaaa kendileri yetmiyor danalari basliyor
(7,407 puan) tarafından
Evlenerek zaten bı *** yedim ikinciyi niye yiyon dimi işte
0 oy
(3,241 puan) tarafından
Bende cok korkardım yaa
tarafından
Elim ayağım titredi eşimde bana kiziyo ne abartyon diyo bende yalnız kalıyorum hep napym ya sen olmayınca da gelirlerse napacam dedim
0 oy
tarafından
Benim başıma da geldi öyle bir olay eşimi uyandırmak yerine yatak odasının kapısını kilitledim korkudan haahahhaha
tarafından
Yaa ben deli cesareti gibi zipladim eşime öyle bı vuruyomki kalk diye
(41 puan) tarafından
En doğrusunu yapmışsın bende eşimi uyandirmazdim kapıyı açmaya cesaret eden eli boş gelmez heralde
tarafından
Ya zaten sırt çantasi vardı birinde
tarafından
Aynen valla bende öyle düşündüm biraz daha ses gelse direk polisi arayacak tım ses kesilince bekledim sabaha kadar ses falan olmadı artık
tarafından
Bidaha gelirlerse ararım ben polisi
0 oy
(49,829 puan) tarafından
ayyy en korktuğum bizim ustte kilit var oyle bisey taktırın iyiki esin evdeymis teyze ne ayak ne alaka bilemedim inanmadım 
(49,829 puan) tarafından
bende guvenmedim ona. annemlerin demir kapiyi açıp girmisti kadinlar sen uste surgu yaptir bide esin evde yoksa esine sesleniyo gibi yap atiyorum ahmettt baksana sanki kapida biri var diye. arkadasimin kapisina gelmis birisi o esinevde yokmuş ismiyle seslenmis var gibi kapidaki korkup kacmis
tarafından
İnşallah bidaha olmaz ya valla bu haftada yalnızım ben şuan bile eşim yok evde
tarafından
Aynen ben de ilk evlendigimizde çit çıkmasın diye ugrasirdim .eşim dedi öyle yaparsan kimse yok sanar dalarlar dedi.kim o diye sor açma dedi sonrasında baktın olmuyor polisi ara camdan bağır falan dedi yani.sessiz kalana kesin geliolar valla sonradan dank etti.:))hiç unutmam annemle ikimiz vardık bikere balkondan kurcaliodu annem bı vurdu kapıya nasıl kactiysa bidaha gelmedi
(49,829 puan) tarafından
bizim balkon kapilarinda alttan ustten cocuk kilidi var kapidada demir var iste onlar güven veriyor
tarafından
Ah bacım ah demiri bile bukuyorlar yaa hiç güvenliğimiz yok aslında .korkma hemen polisi ara bida olursa
0 oy
tarafından
Teyzenin günahını almayayım ama akrabanın eve anahtarla gece 1 de girdiği nerde görülmüş bir de 3 tane adam gece gece ne işleri varmış bence teyzeyi görürsen kadına artık eşim haftanın sadece 1 günü nöbette de ev sizin mi kira mı
tarafından
Ev bizim canim
tarafından
Taşının derdim ama bu devirde evler de kiralar da çok pahalı ve size tavsiye mümkün mertebe kimseye eşim gececi demeyin
0 oy
(13,837 puan) tarafından
Okurken bile korktum 
tarafından
Teyzeyi arayınca bı tık rahatladım hani ama yinede gelirlermi diye ürküyorum
0 oy
(684 puan) tarafından
İki türlü olabilir adamlar içmiş olabilir gerçekten o kafayla evi karıştırmış olabilirler yadaa kötü düşünmek istemiyorum gece evde tek kaldığını kimse bilmesin nolur nolmaz yanii. 
tarafından
Ya bı o teyzeye güvenip anlatyodum ne blym ben belkide gerçekten yalnislik oldu
(684 puan) tarafından
İşte sen temkinli yat bundan sonra takip et eğer Allah göstermesin bı daha olduğu taktirde eşin evde olsa bile polis çağırın hee bakrin daha olmuyor yada daha sonra o adamları gördün o eve gidip gelirken sorun yapma ama gormediysen sıkıntı
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Allah Allah ne garip bir olay teyzede bi tuhaflık var ben inanmadım şahsen 
tarafından
4 yıldır komsuyuz zaten beni sinir eder sürekli pisliklerini sikkeler balkonuma her gün torunları gelir hor hor hotlarlar tepemde beni
0 oy
(28,386 puan) tarafından
Amann Allah korusun kafayı yemiş. millet ya 
tarafından
Valla bâya bı zorladılar kapıya gitmeyince eşimi uyandirdim
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Ben bile korktum yemin ederim öyle durumlar da sakin ol evde mutlaka esin biber gazı faln bulundursun cnmm yine olursa Allah'ım korusun bağırarak polisi arıyorum defol kimsen de ve ara da hiç durma 
tarafından
Eşim olmuyo genelde :/ dün gece şans eseri evdedeydi şuanda kahveye gitti yani hic düşünmez o adamlar gelirse bu kadın napsin diye
(2,011 puan) tarafından
Benimde eşim geceleri yok Allah'tan aile apartmanında oturuyorum yoksa bende senin gibi korkardım cnm
tarafından
Kaynanam yakın ama gelip kalmaz yanımda işe gidiyor cunku
(2,011 puan) tarafından
Kitle kapını pencereni kendini de çok korkutma cnm belki cidden yanlışlıkla olmuştur ama evde biber gazı bulundur
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kapının arkasına ayriyetten azıcık açılan kilitler oluyoya ondan alıp takin
tarafından
Var aslinda
(1,250 puan) tarafından
Kitle onu sürekli ama dikkat et altının filan varmı teyzenin. Bildiği dışarı çıkarken de dikkat et
0 oy
(1,745 puan) tarafından

Eşinizin kapıyı açması hiç doğru değil ya hırsız olsa bıçak veya silah çekse bişey yapsa ay Allah'ım sen esirge :angel: 

tarafından
O an napacagimizi bilemedik
(1,745 puan) tarafından
Doğrudur canım ama daha dikkatli olun
0 oy
(521 puan) tarafından
Ay bir kerede Bn öyle yapmıştım asansör başka katta durmuş. Hiç bakmadım anahtarı sokuyorum acılmıyor. Demiyorum olmuyo adam açtı kapıyı sonra abla napıyon dedi bnde sen kimsin dedim bide bktım 9 kattayim çok pardon yanlış olmuş üst komşuyum.dedim çok utanmıştım 
tarafından
İnsan bı korkuyo ya
(521 puan) tarafından
Tabiki korkar
0 oy
(1,199 puan) tarafından
İki kere benim başıma geldi ama bizim apartman baya büyük yani bende ilk taşındığımda evi karistiriyordum işte adam uzman cavustu elinde hep bebek bezi galan kapıyı bı açtım ay abla.kusura bakma valla yanlış oldu adam bana inandırmak için yanndakine diyor valla yanlışlıkla oldu on kere tekrarladı tmm dedim kapıyı kapatim başka bı zmnda ben eşimle evdeydik eşim telefonla konuşuyor konuşurken hep dolanır bende koltukta uzanmisim kapıdan ses geldi kilitlenip açıldı kapı ben eşim sandım eşimde ben sanmış sonradan ona niye kapiyi açıp kapatın dedim sen degilmiydin bana dedi öyle anladik
tarafından
Aynı adammi yapiyomuş yani
(1,199 puan) tarafından
Yok kız farklı diyomya ben bile yanlışlıkla karıştırdım bı kere evimi ama anahtar sokmadim kapıya son anda fark etim baya büyük apartman o zmnda yeni yapılmıştı tokiler ilk biz girmiştik bı apartman 39 daire var cnm
0 oy
(16,109 puan) tarafından
Kimseye eşim gececi deme canm devir çok kötü inanma teyzeye falan bana garip geldi gece 1 de eve kilitle giren akraba mı olur çok saçma neden kapıya vurmamislar ben bile şüphe ettim 
tarafından
Valla uykuda girmiyo gözüme Allah korusun herkesi
(16,109 puan) tarafından
Amin canm korkma dua oku kapını kilitle bisey olmaz esin evd3 sanırlar artık
tarafından
İnşallah öyle sanarkar
0 oy
(2,385 puan) tarafından
Bu nasıl bi saçmalık. Gece gece kapı mı karıştırılır. Birde akraba eve neden anahtarla girer ki. Ben korkudan ölürdüm herhalde. Zaten hırsız travmam var
0 oy
(2,265 puan) tarafından
Eşine demeden kapıya Bi tekme vursaydin hiç ses çıkartmadan altlarına Bir sicsalardi.  İki türlü de olabilir ama akrabanın eve anahtarla girmesi o saatte sırtında çanta 3 adam bu biraz iskillendirdi. O teyzeye sor bunu mutlaka . Eşinin de artık vardiyasınin değiştiğini söyle. Kadesi indir tek tikirtida bas. Ayrıca anahtarı çıkartma kapının kilidinden.  Tekrar ayrıca 1 ya da 3 değil 2 kere kilitle . Yuvaya oturmadigi için açılması çok zor , bazen de imkansız oluyormuş. 
tarafından
Çok sağol bilgilerin için uyguluycam canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 169 göst.
0 oy
10 cevap 181 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 260 göst.
9 Mart 2021 Aile kategorisinde Yagmur26y (181 puan) tarafından soruldu
0 oy