0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (1,789 puan) tarafından
geçen gün post açmıştım son haftam diye hala doğurmadım :(( simdi 41 haftalık oldum bugün nst ye bağlandım bebeğin hareketleri ve suyu gayet iyi dedi ama günün çok geçtiği için pazartesiye kadar mutlaka olması lazım yoksa suni sancı vericez oda olmazsa sezeryan dedi bende her ihtimale karşı bide devlete mi görünsem acaba diyorum yoksa kenkendi sancımı mı bekliyim sonuçta suyu hareketleri iyi dedi doktorum.  başına böyle bir durum gelen varmı kafam allak bullak oldu ya

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence bekletme bi devlete görün olmazsa suni sancıyı kabul et inşallah hayırlısıyla sağlıkla gelsin bebişin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kilosu Ne kadarr  canım kendi sancini bklme bebek kakasını yiyebilir haftn geçmiş artikk
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Walla kuzenim 42 bitmesine bir gün kala kendi sancisu ile doğurdu eğer herşey yolunda ise bekle bence ha tabi başka doktorunda fikrini alman içini rahatlatir
0 oy
tarafından
Devlete görünmek istersen gorun için rahat etsin ama evham yapma bekle canim banada bebeğin hareketi az diye korkutup sezaryan yaptilar sapasağlam oglum doğdu hiçbirşeyi yokmus malesef özelde biraz korkutuyorlar 
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Tabi devletede gorun kafanda soru isareti kalmasin.

Fakat suni sancidanda korkma  cekinme ben suni sanciyla dogurdum 38+5 de oldu dogumum

Kizimin kalp atisi cok hizlanmisti  , doktoru duru artk elmek istior dedi once bi serum yedm durunun kalp atisini dusurduk normale dondu snra nst de bnm  sancilarm cikti ama ben hissetmiordm verdiler suni sanciyi :) o gece kizimi aldm kucagima.

Senin icnde hayrlisi olsn
(1,789 puan) tarafından
ya bu ikinci doğum ilkte kendi sancımdı oda zor ama yinede suniden korkuyorum nedense. bizim kalp atışı veya herhangi bir sorun yok şimdlik sadece beklenilen günde gelmediği için öyle dedi doktor
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Hafta geçince kakasını yeme ihtimali oluyor o yüzden beklememende fayda var canim bir an önce sağlıkla gelsin inşallah 
(1,789 puan) tarafından
böyle bir durum olursa ultrasonda görünmez mi peki.  yani kakasını yerse
(2,267 puan) tarafından
O kadarını bilmiyorum canim sadece su gelirse onun renginden anlıyorlar onu biliyorum
0 oy
(3,560 puan) tarafından
Canım her ihtimali düşünmelisin 41 hafta olmuş normal olsun diye tutturma bebeğin kakasını yapma ihtimali de var bi kaç tanıdığımın 36 hafta civarı hep bebişleri  kakalarını yapıp yemiş direk sezaryene alındılar evladın sağlıklı olsun o yeter bence daha fazla bekleme hayırlı doğumlar diliyorum ❤
0 oy
(753 puan) tarafından
Kendi sancını bekleme canımm. 41 haftaya kadar bekledim ben devlet almadı beni yatışımın yapılacağı gün yer yok diye gönderdiler beni. Özele gittim acil sezeryana alındım bebek kakasını yaptığı için ve 15 gün yoğun bakımda kaldı bebeğim. Sen öyle Bi hata yapma son ayda bebek kakasını yapıyor. 
0 oy
tarafından
Kakasını yapabilir kuzum doktorunu dinlemelisin
(1,789 puan) tarafından
bu durum ultrasonda fark edilmez mi
tarafından
Benim ki fark edilmemişti  üstelik 36 haftasında yapmış yemişti canım

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 212 göst.
0 oy
2 cevap 101 göst.