0 oy
1,193 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hud süresi  75.nci Âyet-i Kerim

”İnne ibrâhîme le halîmun evvâhun munîb(munîbun).”

Manası: ” Muhakkak ki İbrâhîm (a.s), cidden çok halim (yumuşak huylu), çok acıyandır (yalvarandır), Allah’a yönelmiş bir kimsedir.”

إِنَّ إِبْرَاهِيمَ لَحَلِيمٌ أَوَّاهٌ مُّنِيبٌ

Degerli kardeslerim sevdikleriniz kötü huy ve ahlakından kurtulması   için  Hud Süresi “75 nci âyeti” kerimi okumalısınız.

Degerli kardeslerim eşinizin,ailenizdeki bireylerin her kim olursa olsun,içki,kumar yani her kötü huylardan kurtulup,doğru yola yönelmesini sağlamak için,gönlünü Allah c.c sevgisi ile kuşatmak için okuyabilirsiniz.Bu Âyet-i Kerimi okuyanın  hanesine huzur gelir.Her anlamda  duygusal ve ruhsal düşünce  ve kalben kişinin değişmesini sağlar.

Degerli kardeslerim inatçı kişilerin inatlarından vazgeçmesini sağlar.Kısacası,madden ve manen ruhsal  ve bedenen sahip olduğu her şeyin değişmesini ve kişinin daha fazla Allah’a karşı yönelip yasaklardan ve yanlışlardan arınmasına büyük etki sağlar.Sizden nefret  edenlerin hoşgörüyle size bakmasını sağlar.

Buzdolabiniza yazin asin, yemek yaparken falan girip cikip okuyun yuvalarimizda huzur eksik olmasin insallah❤️❤️ 

Hayirli geceler canlarim❤️❤️❤️

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

“ve elkaytu aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea alâ aynî.”

Manası:”sevilesin ve gözetimimizde yetiştirilesin diye tarafımızdan bir sevgi bırakmıştım.”

Kızlar bunu da sürahiye suya 41 defa okuyup üfleyip eşinizle beraber için onun bilmesine gerek yok aranızdaki sevgi muhabbet artar bizzat denedim. 41 gün devam ederseniz daha iyi olur hatta.

Canım benim ben de böyle bi post açmayı düşünüyodum akşamdan beri iyi ki açtın ❤️❤️ tanımıyorum belki seni ama çok seviyorum inşallah faydalarını görürüz hep beraber 

tarafından
Canım ben 41 defa okuyup üfleyip o gün bitirdim o suyu faydası oldu. Ama 41 gün boyunca her gün o şekilde okuyarak yeni su hazırlayıp içebilirseniz daha faydalı. Zaten bi kere hazırlanan su 41 gün beklemez ki :)
tarafından
Ahahah bunudusunemedimm :)))))) yarindan basliyorum :))) hamileyken yapmamizin sakincasi olur mu ki
tarafından
Ben hamileyken yaptım canım :) dua edin bol bol hamilelikte kabul olur hem
tarafından
Tamam kuzum :))
tarafından
❤️                  ,
-Reklam-
0 oy
tarafından

Aminnn insallah canm cok tesekkur ederim Allah razi olsun okuyacam bol bol <3

tarafından
Senden de canim benimm ❤️❤️ ben de yarin yazip asacagim is yaparken oiurken ezberlerim ❤️❤️
0 oy
(2,630 puan) tarafından

Ne guzel dusunmussun cnm mutlaka okuycam :P

tarafından
Oku kuzum bende yarin asicamm ezberlerim is yaparken mutfakta ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Çok haklısın canım ❤️ zaten bu aldatmalar hepsi iman eksikliğinden 
tarafından
Evet Rabbim kotu huy ve ahlaktan seytandan seytanlasmis insanlarin serrinden korusun hanelerimizi. Duzenli okuyalim insaallah fayda gorelim ❤️
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(1,323 puan) tarafından

Aminnn inşallah. Allah razı olsun kuzum <3

Acaba hangi huyunu değiştirmek çin okusam ki bir sürü var :(
tarafından
Kalpten inanarak oku Rabbim aranizdaki muhabbeti artirsin insaallah huylarini guzellestirsin ❤️❤️
(1,323 puan) tarafından
İnşallah canım benim . smdi  birkaç defa okudum duami da ettim gerisi Allaha tevekkül :))
tarafından
Allahimm kabul etsin insallahh ❤️❤️
(1,323 puan) tarafından
Aminnn inşallah kuzum ❤❤❤
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Çok teşekkür ederim canım yazıyorum şimdi asicam <3

tarafından
Hadi beni de heveslendirdin. Abdest alip geliyorum bende yazicamm uykum yok nasilsaa :)
(3,078 puan) tarafından
Ne mutlu sana canım .kuran ayet olan evde huzursuzluk olmaz derler  ve ben bir yenisini daha ekliyorum çok şükür   :) :)
0 oy
(352 puan) tarafından

Velleżîne yekûlûne rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ veżurriyyâtinâ kurrate a’yunin vec’alnâ lilmuttekîne imâmâ(n

Ve onlar: “Rabbimiz, eşlerimizden ve soyumuzdan bize, gözümüzün aydınlığı olacak (çocuklar) armağan et ve bizi takva sahiplerine önder kıl” (ki; şuurlu, onurlu ve huzurlu yaşanacak bir düzene ve döneme rehberlik yapalım) diyenlerdir. (Ve bu yönde çaba gösterenlerdir.)

Ve öyle kişilerdir onlar ki Rabbimiz derler, eşlerimizden, soylarımızdan, gözlerimizi aydınlatacak kişiler ihsan et bize ve bizi, çekinenlere rehber kıl.

Aminn buda benden gelsin geceye bir ayet ❤️

Rabbim bizi ve soyumuzdan gelenleri hayırlı eylesin amin❤️

(1,323 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun ❤❤❤
(352 puan) tarafından
Amin kuzummm benim hepimizden insallah ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Furkan 74.  ❤️❤️❤️❤️ Davetiyeme bastirmak istedigim ancak yerlere stilir diye vazgectigim buzdolabimda suan asili olan bir ayet . Cok tesekkurler kuzum paylastigin icin ❤️❤️❤️
(352 puan) tarafından
Benim de düğün davetiyemde yazıyordu kuzumm canımsın❤️❤️❤️❤️
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Inanır mısın ezbere biliyorum ablam için okumuştum zamanında çok etkili bir dua hergun okurum da bin şükür huzurumuz hic eksilmez.benim güzel yürekli kuzum paylaşımın için çok sağol ❤❤❤❤
tarafından
Cansinnnnn cann ❤️❤️❤️❤️ sende sagol iyiki varsinn ❤️❤️❤️❤️
(5,938 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
(777 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim kuzum dediğin gibi asıcam gözümün önüne.Allah yuvalarımızın huzurunu daim etsin inşallah 
tarafından
Aminn kuzummm rica ederim ❤️❤️
0 oy
tarafından

image

evett ben yazdim ballar :) boylee mum isiginda da uhrevi bi havasi oluyor he :) siz de yazinn asin buzdolabiniza insaallah  buda mutlu evlilik sirrimiz olsun :))) ❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Allah razı olsun❤
tarafından
Senden de canim ❤️❤️❤️
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Çok güzelmiş canım teşekkür ederim kendime okurum bu aralar çok hırçın ve sinirliyim
tarafından
Rica ederimm canimmm Rabbim kabul etsin ❤️

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 300 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (856 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 970 göst.
6 Eylül 2022 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 451 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mutlulugum6 (134 puan) tarafından soruldu