0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Kızlar yeni hamileyim Allah'ın izniyle

Hayır olsun inşallah 

İki defadır üst üste rüyamda suda  yüzdüğümü görüyorum acaba ne manadir anlayan varmı 

birde 

Dün gece ruyam biraz korkunç tü bizde gebelerin korkulu rüya görmesi iyi değil düşüğe sebep olabilir derler korkulu rüya gormemek için ne yapmam gerek az önce Felak nas ihlas okudum sizin tafsiyeniz var mi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız ben çok korkulu rüya gördüm şuan yanımda 3 aylık hiç korkma Allah izin vermezse bir şey olmaz duanı et uyu bir de baş ucunda Kur'an ve çengelli iğne bırak rahat uyursun
(8 puan) tarafından
Evet bak çengelli iğne mi cikarmistim unutmuştum Allah razı olsun iyi hatırlattın kız sen de biliyorsun çengelli iğne birtek bizim taraf bilir sanırdım bazen söylediğim kişiler manasız bulurlardi
tarafından
Nerelisin :))
(8 puan) tarafından
Van Mardin karışık:)
tarafından
Tohat bende shsh :D
-Reklam-
0 oy
(2,753 puan) tarafından
Deryalara dalmak güzeldir hayırdır ama kötü rüya ocin abdestsiz yatma
(8 puan) tarafından
Gusül süz değildim ama her zaman abdestli deilim ya
Ne zamandır korkulu rüya görmedim şuan hamile olduğum için endişelendim
(2,753 puan) tarafından
Gusül değil zaten dediğim normal abdest. Böyle zamanlarda çok korkuturlar.
(8 puan) tarafından
Acaba neden böyle oluyor  Allah'ım korusun bende korkak ve panik biriyim aksi gibi
(2,753 puan) tarafından
Bunun en büyük sebebi ilişki sırasinda "Allah'ım şeytandan ve cinliler gibi kötü varlıkları bu geceden ve bu gece olacak çocuktan uzak tut" demek gerekirdi. Yoksa kötü varlıklara o an canlı naklen yayın yaptığını düşün. Bu da bizim ruh alemimize kolayca dalabilecekleri anlamına geliyor. O yüzden abdestsiz gezmeyip bol bol zikir yapmalıyız ki aramızda onlarla perdeler oluşsun. Korkacak bişey yok. Kendini Allah'a teslim et. Dualarını oku yat :)
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Dusuge sebeb olmuyo ya olsa eger ben neler neler goruyodum hamileyken bende olurdu bide su da yuzmek eger berrak sa iyi degil de bulanik flan sa kotudur . Berrak su da yuzmek hayrli haberler alcsgna islerinin rast gitcegi anlamina geliyo . 

Bu arada ben de ruyamda hep baskasiyla evliymisim mutluymusum flan hep boyle goruyorm ya bende bunun anlamini merak ediyorm
(8 puan) tarafından
Herşeyde varidr bir hayır bende hep eşimi başkasıyla görürüm hala bazen gördüğüm olur
(1,576 puan) tarafından
O kafada kurmayla alakali ya bende oyle goruyodum hep nasl dusunursen pyle oluyo ama
0 oy
(21 puan) tarafından
Üstüne filan Cevşen takabilrisin veya biizm burda metal iğne üstüne tak derler 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 120 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nisalinda (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 146 göst.