0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
Canlarım birşey danışmak istiyorum.. lütfen bana yardımcı. :) İlk gebeliğim 6 aylıgım henüz. Durum şu ki.. inanılmaz derecede sürekli ağlama istekleri en ufak şeylere üzülmek ve fazlasıyla herşeye sinirlenmek.. asla ama asla elimde değil. Bazen diyorum acaba lohusa donemini erkene mi çektim neyin nesi bu diye :) herşeyin farkındayım bilincindeyim bu hallerin ne ne oluyor bana diye de düşünüp daha çok üzülüyorum.. fazla birşeyleri kafaya takıyorum. Ne yapmam lazım cok korkuyorum bebeğimi etkilediği için bu durumu benim atlatmam lazım. 

3 Cevaplar

0 oy
(242 puan) tarafından
Hormonlardan oluyo yapacak bişey yok doğum yaptığın gibi de geçiyo güven bana bende gebeliğimde aşırı şekilde psikolojik sıkıntı yaşadım doğumdan sonra hiç birşeyim kalmadı elhamdülillah 
(78 puan) tarafından
Şuan bile böyle bişey yazdığım için yani neler diyorum neler yaziyorimum bilmediğim insanlardan bile tavsiye alıyorum ne oldu bana diye ağlıyorum
(78 puan) tarafından
Eşiniz destekcimiydi size ?
(242 puan) tarafından
Canım burda birbirimize yardımcı olmak için varız her ne kadar birbirimizi tanımasakta hatta bazen hiç görmediğin tanımadığın insana derdini açmak daha rahatlaci oluyo :) evet canım çok en büyük destekçim esimdi Allah razı olsun ondan çok yanımda oldu
(78 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim guzel yorumunuz icin
-Reklam-
0 oy
(3,447 puan) tarafından
İkinci hamilelikte hic boyle sorunlar olmuyo valla vaktin olmuyo cunku ilkiyle ugrasmktan :)) örgü falan örsen kafan dagilir hormonlar zirve oldugu icin duygu degisimi normal canım
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bu durum hormonalse yani sen de ben buna normalde aglamam diyebiliyosan o aglamalar bebegi etkilemiyo canim ama esinle kavga ettin biriyle tartıştın sinir oldun stres yaptin bunlar etkiliyo. Bu da depresyon degil amannn oyle dusunme depresyon bambaska yani. Ben de alti ayligim da pek aglamiyorum artik gerci aglamak aglamak diye tekrar etsem gozlerim dolmaya baslar ama sinir yok sinirli hissetmiyorum ya da esime sormak lazim ben bana gore sakinim :)
(78 puan) tarafından
Eşimle kavga ettiğinde genelde bu halde oluyorum :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 142 göst.
29 Nisan 2023 Aile kategorisinde dmladmrbs (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
12 Haziran 2022 Aile kategorisinde edak36 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 327 göst.