0 oy
261 göst.
Aile kategorisinde (796 puan) tarafından
Kızlar eşim çocuk istiyor ama ben istemiyorum aramızdaki buzlar yavaş yavaş erimiş gibi kızım 18 aylık ama yinede istemiyorum spiral takmıştım çok rahatsızlık duydum sürekli aşırı sancım vardı kilo artışı yaptı sizce eşimi nasıl ikna ederim bugün ikna ettim biraz ama yinede korkuyorum ne yapmalıyım

5 Cevaplar

0 oy
(6,947 puan) tarafından
Bebeğiniz daha küçük, bu yeterince iyi bir sebep bence
(796 puan) tarafından
Söylüyor dedim küçük ama istiyorum diyo küçüklükten ziyade kızım çok hareketli 5 dk oturmuyor bende diyorum 3 yaşına girdikten sonra kabul ediyorum yok doyo
(2,703 puan) tarafından
Kizinla yeterince ilgileniyo mu yemek yediriyo mu giydiriyo mu bi yere giderken çantasını hazirliyo mu sen bişey yaparken ya da hic olmadi ben dinlenicem dediginde cocugu oyaliyo mu yerinde durmuyo diyosun pesinde dolasiyo mu?hamileliginde senle ilgilendi mi yardim etti mi? İkinci cocugu istemesi kolay isin bide bu tarafi var
(796 puan) tarafından
Kızımla ilgilenir üst geydir  yemekte yedirir bazen bazen çantama yardım eder hazırlamaya hamileliğimde evt o konuda hakkını yeyemem hastaneye götüruyurdu duş aldiriyordu üst geydiriyirdu evt ama yinede istemiyorum kızım küçük  nasıl korunurum ya çok korkuyorum istemiyorum şuan  sağlık ocağı  doğum hapı yaziyir açanba yarın gidip alsam iyi olmaz mi
-Reklam-
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Ay çocuğunuz çok küçük bekleyin ilkini biraz büyütün sevin iyice :) ikincide çocuk büyür bebek sevginiz depreşir o zaman yapın bakın ben aile planlamanizi yaptım :)))
(796 puan) tarafından
Çok tşk ederim canım işte eşim istiyir hani bildiğiniz korunma yöntemi varmı bildiginiz
(3,750 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı kullanılabilirsiniz bantlar varmış vücudun belirli bölgelerine yapıştıran doğum kontrol bandı diye yaz çıkar Google dan birde deri altına yerlestiren birşey var kuzenim yaptırmış ti kola takıyorlar çok rahatsız oldum cikarttirdim dedi
(796 puan) tarafından
Ne kullandiysam bana kilo aldırdı bende anlamadım eşim korunması daha iyi ama bilmiyorum kaynanm söylesem ayıp olurmu  oğluna söylesin daha küçük olduğunu kizinin acaba
0 oy
(57 puan) tarafından
Benimde bebeğim 18 aylık şuana kadar istiyordm eşim istemiyordu daha vakti var dedi bende ikisini birlikte buyuturum dedim ama zorluğu düşününce vazgeçtim oğlum daha küçük büyütmek Zor gerçekten şuan eşim istiyor ama ben istemiyorum spiral fln takmadm hiç eşim korunuyor onu korunmaya zorluyorm ileriki zmnda olur inşallah ama şuan için çok erken 
(796 puan) tarafından
Evt bende diyorum bir 2.5 yaşına girsin sonra ins oyalarım benimkide eşim korunuyor amin inşallah canım  daha küçük kızım çok hareketli
0 oy
(625 puan) tarafından

Bkcakmıymıs cocuga :(

(796 puan) tarafından
Evt diyor bakarım ama kızım küçük çok hareketli
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Eşine güvenme kendin korun ve onun gazına gelme bebeğin daha çok küçük. Bunun bir de 2 yaş sendromu var 3 yaş sendromu da çok fenaymis. Bunları atlat kendinde istersen yaparsın Allah ta nasip ederse tabi.
(796 puan) tarafından
Kızım çok hareketli beni çok yoruyir asla eşim gazına gelmicem istemiyorum şuan daha lavaboya alıştırmam lazım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 1,022 göst.
11 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 255 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,240 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,562 göst.
7 Kasım 2022 Aile kategorisinde Lala Amir (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 769 göst.