0 oy
1,075 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
Herkese merhaba içimi dökmek  dertlenmek istedim 2. Kez hamileymişim  sevinemedim di cem Allahın zoruna gidicek ama  istediğimide söyliyemicem test te çıkmıştı   . Ama kabullenemedim test bozuktur dedim kimseye  eşime bile söyleyemedim bugün dr a gitim 

8 haftalikmis napicam hiç bilmiyorum oğlum daha 1 buçuk yaşın da ona haksızlık ben daha 23 yaşındayım nasil yapicam nasil büyüyütucem  hiç bilmiyorum 

Ailem duysa kızarlar çünkü oğlum çok zor bir çocuk  yani çok zorlaniyorum   onlarda oğlumu ve beni ne kadar yorduğunu bildikleri için ne acelesi var diyip kızacaklar 

Eşimde bende düşünmüyorduk eşim bile oğluma bakım 4 5 yaşına gelmeden 2. Çiyi yapmayalım çok zorlanınız diyordu 

Spiral +geri çekilme yöntemi kullanıyorduk  

Hâlâ kimseye söylemedim evde kara kara düşünüyorum  

48 Cevaplar

0 oy
(1,016 puan) tarafından
Rabbim nasip etmiş ki olmuş.Amenna deyip söyleyin herkese bunda dertlenecek bı durum yok.Genclikte hamilelik çok daha kolay peşpeşe yapmışsınız işte birlikte büyürler Allah yardım eder 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim de suan 2 yasina yeni girdi hamileyim eylul sonu dogacak ilk ogrendimde cok kotuydum ayni seyleri dusunuyoduk buyuk oglum icin cok uzuldum agladim 3 ay kimseye demedim esimden baska suan normal hersey mutluyum birtane daha bebegim olcak oyle dusun ayni yastayiz ve benim ailem kaynanam fln hickimsem yok bi kari koca yiz Allah verir guc kuvvet 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Valla yaptığın bisey için hele evlat için asla üzülme kizim 8 aylıkti okumuş bir cahil diye kendimi nitelendiriyorum geri çekilme ile korunduk sanıyordum 8 ay sonra ikinciye hamile kaldım üstelik ilk hamileligim cok riskliydi ve sezeryandi ikincide ayni riskler vardi şükür sağ salim kavuştum  şaşkınlık ve sevinç arasında biseyler yaşadım doğuran kadar ama cok guzel bisey insallah kızın olur birde bence hiç üzülme hem senin oğlan büyümüş benim kız daha 8 aylikti cok şeyler yaşadım bide ona rağmen böyle düşünmedim 
0 oy
(217 puan) tarafından

Kizim bir bucuk yasindaydi 2. Ye hamile oldugumu ogrendim bnde istemiyodum beklemiyordum da pis bi eltim var herkes sevindi hamile olduguma ama o agzindan bir kere hayirli bisey cikmadi 9 ay boyunca beynimi s*kit yani hep kotu seyler soyledi valla evet zor iki cocuk ama ama ilk gibi ayni hisler ayni duygular simdi cok sukur 6 aylik oldu bebegim emekliyor kizim canim ise 3 yasina girecek bir ay sonra ikiside canim butun hayatim onlar simdi ::)))

(217 puan) tarafından
Ha bu arada Bende 23 yasindayim bnde cok severim gezip tozmayi kendime bakmayi suslenmeyi ama bebeklerimi daha cok seviyorum
0 oy
(3,188 puan) tarafından
Dpresl ve geri çekilme diyorsun acaba Dpresl yerinden mi çıktı eşin içine mi boşaldı yanlışıkla demedi mi eşin 
0 oy
(230 puan) tarafından
Canim oncelikle tebrik ederim hayirli saglikli evlat olsun bence üzülme korunma yontemin bile ust duzeymis Allah verdiyse vardir bir hayir .. esine de biran once soyle hatta bu gece soyle cunku zaten 2 aylik olmus bile bebek baska kimseye demenize gerek yok bence karnin cikinca söylersin 
0 oy
(9,745 puan) tarafından

23 yaşında 3. Çocuğu bekleyen görümcem :'(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 186 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elif_6060 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.
29 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 2,053 göst.
5 Şubat 2020 Aile kategorisinde Aysegullss (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 293 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Asafmuho (22 puan) tarafından soruldu

382,918 soru

11,462,064 cevap

35,052 kullanıcı

...