0 oy
43 göst.
Aile kategorisinde (2,523 puan) tarafından
Oglum yasayacak kadar yiyo cani bisey istemiyo bolca su icecek tuketiyo bugun resmwn tek pgun yedi aksam yemeg9nde ywmegyle oynadi oturdugu yerde sicaktan uyudu 6 bucuktu yeni uyandi yeemk teklif ettm yok istemiyom diyo

Benim de oyun etkinl8k yapmak icimden gelmiyo oda oyle gecen yazimiz resmen dolu dplu gecmisti 

Bu kadar sicak degildi ama bu sicaklar bi tek bizimi etkiledi

2 Cevaplar

0 oy
(2,044 puan) tarafından
Klima açiyorum ben yemek yerken. Yoksa yemiyor. 
(2,523 puan) tarafından
Klimamiz yok malesef normalde buranin sicagi bu kadar degildi ihtiyac duyupta kimse almaz kis sehri ama bu sene kavurdu
(2,044 puan) tarafından
:/ Valla zor işte. Benimki zaten ekransız yemiyor. Birde sıcak eklenince hiç yemedi. Ben çareyi öyle buldum. Daha soğuk şeyler versen. Ben hep zeytinyağlı yaptığım için ısıtmadan veriyorum. Öyle soguk olunca daha iyi yiyor. Yemeden yarım saat önce çikariyorum.
(2,523 puan) tarafından
Onu da yapayim dolma sarms ferah seyker gid3yim iyice haldan dustu
(2,044 puan) tarafından
Dene bakalım. Benimki kabak falan yemezdi şimdi sıcak olmayınca yemeye başladı.
-Reklam-
0 oy
(12,796 puan) tarafından
Ne kadarlık? 14 aylık kızım gündüz perdeler çekili düşük klima açıyorum güzel yiyor dışarı çiktıysak 7 den önce etkileniyor iştahı 
(2,523 puan) tarafından
34 aylik cnm perde cam fayda etmiyo sicak yzunden koca ben bugun oturdum qgladim elm kolum kalkmiyo banyo yapiyoz fayda etmiyo

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 162 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Annelercicektir (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 374 göst.
0 oy
1 cevap 59 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (246 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 129 göst.

383,202 soru

11,469,231 cevap

35,070 kullanıcı

...