0 oy
289 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından
Artık canımızdan bezdirdi 3 kardeşiz herkes bir an evvel o evden kaçtı kalan da kaçma derdinde ,olan anneme oluyor sürekli onun üstünlük çabaları herkes yanlış bi o doğru, hep o konuşacak sürekli herkese nasihat edecek, çocukları ve eşine sürekli baskı üstünlük aşağılama uygulayacak insan yerine koymayacak, yaa gerçekten eşi narsist olanlar çocuk yapmasın böyle bir ebeveyn çok zor çocuk için doğduğu andan başlayan bir yıkım bir zulüm, yaa bazen ölse diyorum Allahtan korkuyorum bu düşünceden dolayı utanıyorum ama yemin ederim mahvetti hepimizi ,evliyim annem bana gelemiyor yaa izin vermiyorum üstünlüğü yaşıyor. İçimi dökmek istedim Allahım hayatında narsist bireyler olanlara yardım etsin çekilir değil.

6 Cevaplar

0 oy
(8,384 puan) tarafından
Benim babam tam bir narsist bu durum artık aileme de yansımaya başladı evlendim gittim hala benim evlilik Hayatıma bile karışmaya çalışır eşim bu konudan çok şikayetçi ama dediğin gibi sadece bize değil herkese böyle hep bilirim kafaların da
(40 puan) tarafından
O kadar zor bir durum ki ,yaa insan her an  aynı psikolojide değil ki ,sinirli olduğun bir ana gelse ve o Anda karşına çıksa veya arasa cevabın o anki ruh halinden dolayı sert olsa bittin burnundan getirir hep olaganüstü bir varlıkmış gibi onu pofpoflamamızı istiyor
-Reklam-
0 oy
(321 puan) tarafından
Narsist mi deniyo böyle kimseye yeni duydum. Bizim bi komşu var kocası aynı böyle  bazen denk geliriz sokakta eşi filan yanindayken yada biz gidince sohbet muhabbet olur . Devamlı nasihat ediyo devamlı ama susmak bilmiyor.  Eşine bakışlarıyla baskı yapiyo bunu görebiliyoruz.  Tuhaf bi kisi lik gerçekten. 
(40 puan) tarafından
Dünyanın merkezi oluyorlar bu kişilikler, onlar doğru onlar haklı onlar iyi onlar güzel onlar başarılı vs
(321 puan) tarafından
Aynen dediğin şeylere uyuyo okurken aklıma ilk o abi geldi . 45 civarı yaşlarında adam yolda giderken bile benlik havası var üstünde.  Tuhafıma gidiyordu davranışları konuşması .
(40 puan) tarafından
Yürüyüşleri Bile kasıntı olur, Allahım çok zor dua et komsunmuş aile de böyle biri hiç ama hiç kolay değil
(321 puan) tarafından
Herkes bi tuhaf bacım valla normal insan az . Belki başkaları da bizi tuhaf buluyordur.
0 oy
(373 puan) tarafından
Benim kocam narsit boşnmak için Allah'a yalvarıyorum güç Verde boşyim
(5,366 puan) tarafından
Vala öyle asla hatasını kabul etmiyor yada basitlestiriyor
(373 puan) tarafından
Bende hatalrni bırktirp para köşe atıp ayrılmak istyorum okadr
(5,366 puan) tarafından
Önceden çocuk için dayanıyorum artık çocuğumun ruh sağlığı için boşanmayı istiyorum. Her ise Maydonoz ya çocuğu simartiyor benim dediklerime karşı çıkıyor artık çocuğum kimseyi dinlemiyor tavizi gördü herseye aglıyor bağırıyor. Eşime anlatıyorum bak böyle yapma hala beni suçluyor bide sen patron musun diyo. Allahım çıldırcam ya
(373 puan) tarafından
Benim eşimde aynını yapio elmya armut dio çocuk tuvalet gdio gtimesin boş ver dio ev krilenio pasaklı pis bilmem ney
(5,366 puan) tarafından
İnsani çileden çıkartıyorlar ya
0 oy
tarafından
Benim babamda öyle malesef ama eşim izin vermiyor beni çekti artık o aileden aile bile denek istemiyorum 
0 oy
(436 puan) tarafından
Benim eski eşimde narsistti çok şükür boşadım hayatımdan çıkardım 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Allah annene yardim etsin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 385 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mutsuzz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.