0 oy
136 göst.
Aile kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar 3 senedir kaynanamla oturduk çok çektim cidden bizi evden kovdu en sonunda eşimin babasının yanına geldik köye(bosanmislar ).Burda da çok şükür huzurluyum ama 4 aydır doğru düzgün gezemedim surekli evdeyiz köyde gidilcek yerde yok eşimle babası geziyorlar bazen ama bizi goturmuyorlar oğlumla bazı arkadaşlarım çok şey istiyorsun sende kaynananın yanından ayrıldım zaten diyorlar ama bende gezmek ne bileyim insan yüzü görmek istiyorum sürekli yemek yap evi temizle çocuğa bak o kadar bunaldım artık.Acaba gerçekten azla yetinmeyi mi bilmiyorum 

4 Cevaplar

+1 oy
(679 puan) tarafından
Hayır canım gayet normal istemen eşinle bir gün ayarlayıp merkeze gidip gezebilirsiniz AVM ye gidip bir yemek fln yiyebilirsiniz çocuğunuz için bir aktiviteye katılabilirsiniz asıl öyle düşünenler cahil kafa oldu hiç bir yere gitme insan değilsin zaten ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok şey istemiyorsun normal olanı istiyorsun .Kocan neden ailesine bağlı olarak yaşıyor önce annesi şimdi de babası
(1,946 puan) tarafından
Sorma bacım ya 4 sene önce başka sehirdeydik oğlum doğunca kaynanamin evinde taşındık maddi zorluk vekeriz diye şimdide kayinpederin yanına geldik en azından kaynanam gibi herşeye karışmıyor rahatım ama yinede bunaldim
0 oy
(863 puan) tarafından
Ay yok ya insan 4 duvar arasnda bunalir sıkılır niye cok sey istemis olasin . Biz haftada 1 gün tam gün gezeriz ona ragmen canimiz sıkılabiliyo evde dur dur insanin psikolojisi bozuluyor 
(1,946 puan) tarafından
Bu ay sonuna psikologdan randevu aldım zaten gdiicem.kendimi sanki ben hiçbir şeyi haketmiyorum psikolojisine girdim canım:(
0 oy
(3,658 puan) tarafından
Çok şey istemiyorsun asla keşke eşin ve babası seni çocuğunu da düşünüp gezdirse
(1,946 puan) tarafından
Eşimin babasının konuştuğu kadın var bende o kadınla konuşuyorum diyor ki ben ona sürekli çocukla kızı gezdir diyorum diyor benimde zoruma gider sırf o kadın dedi diye de gezdirmesin yani ne bilim
(3,658 puan) tarafından
Ay boşver canım gurur yapma bu devirde gurur yapmak iyi bise değil

İlgili bir soru bulunamadı

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...