0 oy
131 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (645 puan) tarafından
Kızlar saçım çok koyu siyah ama değişiklik istiyorum  kapalıyım zaten o yüzden kuaföre para vermek istemiyorum evde nasıl yaparım hiç bilgim yok açıcı da satılıyor mu çünkü açmadan renk tutmaz 

8 Cevaplar

0 oy
(4,970 puan) tarafından
Açıcıyla hiç edersin saçlarını. Öyle evde olmuyor o işler :)
(645 puan) tarafından
Yapan arkadaşlarım var ama tabi yakmaktan da korkuyorum ay kuaförlerde çok pahalı
(4,970 puan) tarafından
Evet çok pahalı ama açıcıda ortamdaki ısı bile değişmemeli. Çok riskli yani. Saçım uzun biraz yansın bişey olmaz diyorsan yap evde :D
(645 puan) tarafından
Yok canım teşekkür ederim kıyamam yakmaya zatin çokta uzun değis
-Reklam-
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Siyah sac heleki zor evde...acici kullanmak oyle kolay degil
(645 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(7,420 puan) tarafından
Malesef evde acarsan yanar bilmm kac islemden sonra keratin gormesi lazim o saclarin baya bi para bayilcan yani acilmasi icin 2 3 sene bekle bende yeni siyaha boyadim biraz pismanlik oldu da oyle sarida yakismiyor ztn acik kahve falandim oda beni bomboz gosterio 
(645 puan) tarafından
Sarı banada yakışmaz canım ama korktum yorumlardan yapmayacağım
(7,420 puan) tarafından
Ben kuaforum canim inan evde yapamazsin
0 oy
tarafından
Canım bnm saçım siyahtı bide mavi siyahtı daha koyu. Ve ben coooookk boyadım tabi yanma oluyor o kuaförde de oluyor sürekli boyarim bn sıkılırım siyahtan açık renge dönerim ondan da sıkılırım sürekli tekrar boyarim :) elinin alışkın olması lazım birde boyanin içine zeytinyağı ekliyorum bide sürekli Argan yağı bakım kremleri falan toparlar tabi ama Bnim kırığım falan yok hiç 
(645 puan) tarafından
Benimde yok hiç kırığım acıçı kullanıyor musunuz birde hangi markaları alıyorsunuz
0 oy
(768 puan) tarafından
Siyah boya varsa saçlarında zor olur mahvedersin saçlarını doğal rengi siyahsa boya işlerine eli yatkın biriyle yine yapabilirsiniz
(645 puan) tarafından
Boya değil canım kendi rengi öyle
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Ben de kapaliyim kuaföre para vermem evde yapalım dedik boğ gbi oldu saçım bebişim az buyusun valla kuaföre gidip yapicam 
(645 puan) tarafından
Sağlıkla büyüt canım
0 oy
(56 puan) tarafından
Eğer koyu siyah dediğin saç boyası değil de kendi orjinal saclarinsa kolay açılır fakat saç boyası ile siyahsa aman diyeyim:) pişmaniye olur saçlar 
(645 puan) tarafından
Yok kendi rengi canım
0 oy
tarafından
siyah senin sacin mi yoksa boyami oyle ise acici sur ac boya miss... ama siyah boyayi acici zor aciyor istenen renk de tam tutmuyor
(645 puan) tarafından
Yok canım kendi saçım
tarafından
daha kolay olur.. acici al sur uzerini boya..

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 82 göst.
6 Ağustos 2023 Moda kategorisinde mys62 (1,718 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 122 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Havvanursms (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.