0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (238 puan) tarafından
Kızlar oğlum 18 aylık artık büyüdü sürekli bı aksiyon oyun aktivite istiyor bir yerden sonra tikaniyorum ben evdeki işlerime de dahil ediyorum lego puzzle araba top vs derken çok çabuk sıkılıyor sizler bütün gün evde napiyosunuz zaman nasıl geçiyor bildiğiniz eğlenceli aktivite oyun vs var mı ? 

Bir de ev çok fazla dağılıyor bir yerden sonra çok yoruluyorum siz nasıl basediyorsunuz bununla 

6 Cevaplar

0 oy
(1,302 puan) tarafından
Basetmiyorum dağınık kalıyor :D
(238 puan) tarafından
Psikolojik olarak iyi hissetmiyorum o zaman da bir oda dağılsa neyse de bütün ev daginik oluyor
-Reklam-
0 oy
(13,106 puan) tarafından

Bana tek çocuk varken hayat çok kolaydı kızım o aylarda bizde bütün gün oyun oynardık kitap okuyorduk :)

(238 puan) tarafından
Tek çocuk bile bana zor geliyor :) bı şeyle 5 dk dan fazla oynamaz mi birde illa benimle oynamak istiyor sıkıldım sanırım bu sıralar
0 oy
(553 puan) tarafından
Canım biz sürekli etkinlikler yapıyoruz 1 yaşından beri şimdi elhamdülillah 3 yaşında devam ediyoruz

Sizin için lego önerebilirim boyama önerebilirim ev işlerini birlikte yapabilirsiniz oyuncaklarını petege bantla sırayla ayı hangisi araba hangisi vs diyerek sokmesini iste 

Bir de Instagramda oyanin oyun dünyası var ordan da fikir alabilirsinn
(238 puan) tarafından
Instagram ismi başka birşey olabilir mi oyanin oyun dunyasi diye yazdım çıkmadı birşey
En fazla 5 dk oynuyor canım LEGO boya kalemleri kitaplar bir sürü şey var sürekli hareket istiyor koltukların sandalyelerin tepesinde en olmadı benim tepemde sıkıldım sanırım bu sıralar
(553 puan) tarafından
Hemen bakıp link atıyorum
(553 puan) tarafından
Esmaymis canım yanlış kalmış aklımda
(238 puan) tarafından
Teşekkürler bakıyorum şimdi
0 oy
tarafından
Tek çocuk hiç çocuk demkmiş ikinci olunca bunu anladım:) parka falan çıkar canim 
(238 puan) tarafından
Parkta ben daha çok yoruluyorum peşinde koşmaktan evin önünde park var her gün 1 saat ordayız zaten :) Allah kolaylık versin ikinciyi düşünemiyorum bile
0 oy
tarafından
LEGO boya oyun hamuru çocuğa renkleri ve hayvanları ogretebilirsjn canım ev normal dağılması ben artık alıştım on kere topluyorum on kere dagiliyor
(238 puan) tarafından
Hareketlerine yetişemiyorum çok şükür çoğu şeyi öğretiyorum LEGO boya kart puzzle bir sürü şey var yoruldum galiba bu aralar
0 oy
(1,296 puan) tarafından

Ayına uygun etkinlik kitapları alabilirsiniz, boyama yapabilirsiniz, birlikte kek kurabiye vs yapabilirsiniz. Yastıklardan kulübe yapıyoruz o hoşuna gidiyor. Saklambaç vs oynuyoruz. Evde koşuyoruz :D arada oyun gruplarına götürüyorum 

(238 puan) tarafından
Oyun grubuna onumuzdeki ay bende baslicam. Çoğunu yapıyorum aslında ama başka fikirler var mı bakayım dedim. :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 173 göst.
2 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde dadianne (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 214 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı