0 oy
551 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar ya yeni salamura asma yapragi aldm 5 kilo icinde minik bir ölmus salyongoz vardı ne yapcm hepsini cope ataym mi diyorum 5 kilonun annemde normal diyor bocekte cikabilir yaprak bu ama bilemedim ya siz ne yapardnz 

23 Cevaplar

0 oy
(934 puan) tarafından
Kız çıksın n'olacak atılır mı o kadar yaprak
-Reklam-
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Kız saçmalama nolcak , aldigimiz market üzümün de az sonra posetin icin dedigin gibi kabuklu salyangoz gordum yapcak bise yok hepsini atamam ya esim gelince alsin degdigi taneleri atsin :) 
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Kız millet salyangoza para verip yiyor ya :)), zaten salamura ise garibimr yazık bı kabuğu kalmıştır nolcak ondan sarmadan soklayip sarmiyor musunuz bence birşey olmaz
tarafından
Kız ne bileyim bir tiksindim :)
(4,547 puan) tarafından
Birşey olmaz canim
0 oy
(2,713 puan) tarafından
Yikasaydin basaydin
0 oy
(881 puan) tarafından

Hehehe bu ben :D

Bende senin gibiyim böyle böcek sinek gördüğümde başlarım atsam mı? Atmasam mı? Ama sonra atmam sorun olacağını sanmıyorum ya dert etme

0 oy
(1,798 puan) tarafından
Normal hali yaprak toplanır arasına böcek girebilir nerelerden geliyor normal olmayan hali böcek cikmamaliydi biz evde tek tek basarız düzleriz dikkatsiz biri basmış belli ki 
0 oy
(242 puan) tarafından
Sarmadan önce yapraklarını iyice yıka temiz olur ben her seferinde iyice yıkayıp suda bekletiyorum yazık hepsini niye atiyosun 
0 oy
tarafından
Kız normal çıkar niye çöpe atiyorsun yıka güzelce sonra kaynar suya bas bişey olmaz 
0 oy
(697 puan) tarafından
Hicnisey olmaz yıka gecer
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Yani çok normal bir durum yediğimiz sebzelerin meyvelerin pek çoğunda sinek böcek ****** geziyor  hatta manav reyonlarindaki meyve sebzelere tarım ilacı yetmezmiş gibi raid sıkıyorlar. Siz güzelce yaprağı desteleyin sonra zaten sonra suya basacaksiniz sonrada salamura bol tuzun için koyacaksınız hiç birsey olmaz
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Kafamdaki soru salyangozda mi salamur olmuş yani :)))) bişey olmaz canım zaten kaynatıp Sarıcan 
(7,121 puan) tarafından
Xbxbxb yaaa üzüldüm hayvana
(7,249 puan) tarafından
Dimi :))))
0 oy
tarafından
Atılır mı yazık günah bedavaya alınmıyor sonuçta 
0 oy
tarafından
Kız saçmalama küçücük bir şey için onca yaprak atılır mı çok içine rahat etmeyecekse sadece temas ettiği bölgeden birkaç yaprak atabilirsin
0 oy
tarafından
Pire için yorgan yakma:)))
0 oy
(6,234 puan) tarafından
Normal kizzzz
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Sebzede böcek  çok normal sonuçta tarlada yetişiyor olduğu yerden iki üç yaprak at gerisini kullan 
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Degdiyi yaprağı at canım salyangoz bu pis bir ****** değil zaten yaprakların hepsi atılırmi yıka güzelce kullan sıcak suda beklet için rahat etmezsse
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Petrolmu cikicakti ne bekliyorsun her türlü şey çıkabilir sonuçta doğada yetisiyo bişi olmaz kur salamurani kolay gelsin
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Beni linclerler belki ama ben takintiliyim öyle şeylerde yiyemezdim bile bile bilmeden yersem sorun yok da bir kere gördüm ya yiyemezdim ,hep öyle kaç kere marul attım yiyemiyorum takıntı işte 
0 oy
(470 puan) tarafından
Bütün yaprakda çıkar neredeyse salyangoz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 235 göst.
15 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pimpirik anne (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
27 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu

379,631 soru

11,364,334 cevap

34,841 kullanıcı

...