0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
30 haftalık hamileyim bebek aşağı inmiş doktor çok ayakta durma sürekli dinlen dedi üç yaşında oğlum var artı bide çalışıyorum mecbur ev iş kosturuyorum. Bugün temizlik yaptım raporluydum bacağıma kramp girdi vajinamda baskı hissediyorum normal mi acaba korkmaya başladım bilginize ihtiyacım var

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktor yat dinlen demiş sen temizlik yapmışsın ne diyim canım üç yaşındaki çocukla yatmakta zor olur kendimden biliyorum annen falan yakindaysa gelsin yanına biraz sana yardımcı olsun birde ciğer geliştirici iğne vursaymisti doktor 
-Reklam-
0 oy
(10,097 puan) tarafından
E canim sana dinlen demis sen temizlik yapmissin. Benimde oyleydi 2.5 yasindaydi oglum surekli kucagimdaydi. Son zamanlarda artik adim atamaz olmustum ki kayinvalidem gelmisti yardima esim yanimdaydi. 37ye kadar benim israrimla zorla gittik dogurdum
0 oy
(3,602 puan) tarafından
30 hafta ne kadar uzun bir süre karnında bebeğini büyütmüş sun birşey olsa en çok sen üzülürsün neden doktoru dinlemeyip hala temizlik yapıyorsun hiç birşey karnında ki bebekten önemli değil doğurduktan bir gün sonra evi silip süpürürsun ama bebeğine birşey olsa kendine gelemezsin yat dinlen gerekirse tekrar doktora git 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Dr dinlen dediyse dinlen canm temzilik cocuk zor işler yardim eden yokmu kaynana anne falan 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 287 göst.
27 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 388 göst.
15 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤️prensesingunlugu❤️ (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 906 göst.
8 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Cimcime (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.

381,701 soru

11,426,881 cevap

34,987 kullanıcı

...