0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Çalışan anneler çocuğunuza kim bakıyor bakıcı bakan var mı acaba ? 

Normalde yazın 2.5 yaşında oluyor krese vermeyi düşünüyordum ama havale geçirdi geçen hafta kreşe giden çoğu çocuk sürekli hasta oluyor o yuzden kreş düşünmüyorum orda ateşi çıkar yada sürekli hasta olur ben yanında olamam zor bir durum kreş  artık olursa bakıcı olucak o da güvenilir birini nasıl bulacağım bilmiyorum. Çalışmam da lazım 10 saat çalışıyoruz biz sabah 8 aksam 6 tam gün bakacak yani 

Çok zor bir durum bu 

7 Cevaplar

0 oy
(1,210 puan) tarafından
Kaynanam bakıyor benim 27 aylık şuan. 2 aylıkken işe başladım 
(237 puan) tarafından
Kaynanam rahatsız annem de çalışıyor onlar bakamaz o yüzden bakıcı da nasıl guvenicem bilmiyorum.
(8,937 puan) tarafından
Niye guvenemiyesin evi gizli kamerayla dose telefondan kontrol et
-Reklam-
0 oy
(625 puan) tarafından

Ben de başlıcam çok üzülüyorum bebeğim için. Annemler farklı şehirde. Burda olsalar bakarlardı. Kayınvalidemle aynı şehirdeyiz ama asla bakmaz o. Kendi kızının çocuğuna yıllarca baktı ama benimkiyle ilgilenmiyor bile. Çok zor durumlar çok :( İyi bakıcı bulmak sorun. Bulunsa da fiyatlar uçuk.

(237 puan) tarafından
Seninkine kim bakicak peki ?
(625 puan) tarafından
Mecburen bakıcı
0 oy
(242 puan) tarafından

En rahat iş benim şimdi çalışmıyorum yeni doğum yaptım ama Kur'an kursu hocasıyım oğlumu da alır giderdim o da benim öğrencimdi bi yerde :) hiç yanimdan ayirmazdim benim sınıfımdaydı zaten çocuklarda çok severdi öğretmenin oğlu olduğu için :D diğer mesleklerde zor oluyodur tabiki ama imkan varsa ananenin bakmasından yanayım ben 

0 oy
(1,045 puan) tarafından
3 aylikken ise basladim anneannesi bakiyor sag olsun. Suan 1 yasinda izinde oldugum icin Nnemle ikimiz bakiyoruz eylulde tekrar anneannesj bakacak
0 oy
(891 puan) tarafından
Bem de bakıcıya vereceğim mecbur içim acıya acıya çok az vaktimiz kaldı ben 8/15 çalışacağım 
0 oy
(6,426 puan) tarafından
Benim kaynanam bakacak pek gönlü yok gibi ama hak veriyorum aşırı huysuz ve yaramaz bir kızım var ben bile yoruluyorum. 
0 oy
(689 puan) tarafından
Yıllarca çocuk bakan ben çocuklar bakıcının kızamayacagını bildiği için türlü türlü yaramazlık en doğrusu kreş sosyalleşme si için falan  

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 42 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ozlem4141 (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 229 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 116 göst.
25 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 473 göst.