0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
İlaç içmek zorundaydim 5 aylık bebek memeyi bıraktım ama çocuk bana bakıyor ben çocuğa memesiz uyumuyor beşigine atıp salladinda çığlık atıyor ne yapicam ..birde gece uyandinda öyle bir agliyorki tak mama yapana kdr öldürüyor beni ev inliyor sizinkide böylemi hepten stress ediyorum böyle olunca 

4 Cevaplar

0 oy
(270 puan) tarafından
İlaçlarınız kısa süre için mi? Eğer öyleyse sağıp böyle durumlarda sütünüzü verebilirsiniz. Ancak hep ilaç kullanma durumunuz varsa üstünüzü çıkartıp bebeği kucaklayın. Kokunuzu istiyor olabilir. Hatta bebek kangurusu alsan sen mama hazırlarken o da kucağında olmuş olur
(93 puan) tarafından
Uzun süreli bir senelik tedavim var çok dayandım artık bitti kendime zarar vermeye başladım psikolojik artık içmek zorundayım yoksa hamileliğimin beşinci ayında fırladı dayan dayan bu kdr artık hicbisey yapamıyorum artık cocugada bakamaz hale geldim
(270 puan) tarafından
Yaa, üzülmeyin lütfen. Mecburmuşsunuz kullanmaya ilaçları. Dilerim en kısa zamanda kavuşursunuz sağlığınıza
(93 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(711 puan) tarafından
Ayy çok üzüldüm gerçekten. 5 aylık bebe tabi memesiz uyumaz. İlacı sürekli mi kullanmak zorundasınız? 
(93 puan) tarafından
Maalesef evet bir senelik tedavi
0 oy
(574 puan) tarafından
Termos al sıcak suyu kaynat içine koy bir de soğuk kullanmak için temiz bir kavanoza koy gece biraz sıcak biraz soğuk biberona koyup hızlıca hazirlarsin 
(574 puan) tarafından
Bir de alisacaktir bebekler alışkanlıklarıni kolay bırakamıyor ama zamanla alışır
(93 puan) tarafından
İnşaallah teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Canim alisir merak etme.. mecbursun elinde degil o yuzden sabirli ol dayan gececek
(93 puan) tarafından
İnşaallah başta zorlanirim sonra alışır çünkü bu psikolojiyle yaşamak hem beni hem çevremi yiprattim ki bugün eşimin tatil günüydü resmen yiprattim onu çok üzüldüm elimde değil en azından iceyimde hem ev işini hem bebeğimi hem eşimle daha iyi ilgilenirim doktor bana iki ay önce yazdı ilaç ben hala biraz daha anne sütü içsin diye dayandım ama dahada kotulestim
tarafından
Evt bu durumlari ertelememek gerek sonucta o bebegin sana yani saglikli bir anneye ihtiyaci var. Insallah hersey duzelir, cok guzel zamanlarinda olucak eminim
(93 puan) tarafından
İnşaallah teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 137 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Bebegimdogdu (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 768 göst.
11 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu