0 oy
136 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,250 puan) tarafından
Yapan varmı nasıl geçti yada sadece normal doğum sonrası bikini bölgenizde  bir bozulma oldumu eskisi gibimi

3 Cevaplar

0 oy
(990 puan) tarafından
Sezeryan sonrası normal doğum yapan tanıdığım var. Kendide çok istiyordu zaten . Sıkıntı yaşamadı. Diğer soruna gelince evet deforme oluyor maalesef 
(1,250 puan) tarafından
Bugün süzme da.lak olduğum icin sezeryanla doğum izledim dehşete kapıldım resmen ondan dedim aceba normal mi yapsam diye ama deforme oluyosa gene sezeryanla olim napim
tarafından
Bıde normal dogum izle kendıne gelırısn :D
(1,250 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yarında onu izleyim o zaman
-Reklam-
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Ben ben ben ve çok rahat çok güzel geçti bebeğim 71 günlük eski postlarima bakarsın 
(1,250 puan) tarafından
Yokki eski postların sadece cevapların var
(1,072 puan) tarafından
Gebe takibinde kaldı canım kusura bakma unuttum
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Canım sırf özel bölge deforme olacak diye sezeryan olunur mu Allah aşkına yapmayın. Sezeryan ile de sen deforme olacaksın. Bak bende istemeden sezeryan oldum . En sagliklisi normal doğumdur. Sezeryan gerektiği durumlar da mucize bir doğum şeklidir ama gerektiği durumlar da. Sezeryan çok ciddi bir ameliyat.  Ağrısı sizisindan korkma onların hepsi geçici amagel gör ki sağlıklı değil 
(1,250 puan) tarafından
Tabiki olunmaz zaten bu ikinci olucak bı kere sezeryanla doğum yaptım da nasıl olduğuna bakmamıştım Dr yine sezeryanla olucak dedi ama gözüm korktu sezeryandan ondan dedim
(2,729 puan) tarafından
Kaç yıl var arada
(1,250 puan) tarafından
2,5olucak tam doğumda
(2,729 puan) tarafından
Özel hastaneler ile görüşmen gerekiyor doktor kabul ederse olabilirsin
(1,250 puan) tarafından
Tamam teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 26 göst.
0 oy