+1 oy
474 göst.
Aile kategorisinde (2,565 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar bugün mutfağı toplarken resmen nefes alamadım artık ya çok sikldim hergün aynı kalk topla yıka sil süpür pişir yıka topla katla gercekten başka hiç yaptığım bişey yok o kadar bunaldım ki biraz değişikliğe ihtiyacın var elimden tabagi tencereyi atacak duruma geldim artık ya 

19 Cevaplar

0 oy
(410 puan) tarafından
Eşine söyle tatile çıkın 
(2,565 puan) tarafından
Ahhh keşke ama nerede bı hafta annemlere gidiyim diyorum hani festivaal var kafam dağılır  diye göndermiyor
(410 puan) tarafından
İşlerine gelmeyince gondermez bunlar bacım ben hiç tatil yüzü görmedim bırak tatili iki dkklik yerde annemgil bir aydan bir aya giderim eşim sıkıntı onlar sıkıntı bende eve kapandım iki oğlum var onlarla vakit geçiriyorum sıkıntım geciyor sende öyle yap işimi gücümü tutarken bı mutlu oluyorum evimizden başka gidecek yerimiz yok en iyi ev
(2,565 puan) tarafından
Öylede insan gerçekten bunaliyor kendisi sürekli telefonla video seyrediyor işten gelir yemek yer çayını içer bitti yatana kadar telefonla oynar hafta sonuda öyle hep ben iş güç çocuk tek uğraşıyorum belkide ilgidir istediğim inan nefes alamıyorum
-Reklam-
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Bende aynı durumdaym sürekli bı sinir halindeym
(2,565 puan) tarafından
Yani pskoljim bozulacak artık diye korkuyorum
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Bende oyle hissediyorum , gunduz sicak kafami cikaramiyorum zaten , sabah dan aksama kadar hergun döngü oldu artik bir gun otekinden farkli gecmiyor aksamlar desen gene ayni ya cocugu parka ya isim olursa evde 
(2,565 puan) tarafından
Hep bi döngu değişmiyor kaynanamlara giderim ordada aynı pişir yıka topla erkeklere sorsan gezdik ya işte
(1,520 puan) tarafından
Aynen aynen annemlerle annesigile gitmek , gezmeye giriyor ya bide , demekki tek benim esim degilmis onu gezmeden sayan
(2,565 puan) tarafından
Arada markete gidiyorum ihtiyaç almaya taş çatlasa 45 dk onu bile gezmekten sayıyorlar
(1,520 puan) tarafından
Ahh vallaha sen = ben daha dogrusu senin eş=benim eş
Allah ruh sağlığımızı koruma gücü versin:)
Çok iyi anlıyorum seni canı gönülden
(2,565 puan) tarafından
Ayyy çok saol bacım ya iyi ki varsın yalnız olmadigimi bilmek çok güzel
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Valla bende bir ara öyle oldum kalk yıka topla.hep aynı şey iki çocuğa bak monotonlasti hayat benim için valla eşimde işten eve evden işe bir sıradanlık oldu bir ara çok sıkıldım annemlere gittim kaldım yada o geldi gezmeeye gitmek evin ihtiyacını almak için markete bile gitmek iyi geliyor yada sevdin bişeyi yapmak hobi 
(2,565 puan) tarafından
Annemlere gideyim 1 hafta diyorum festival var kafam dağılır diye ama göndermiyor
(1,210 puan) tarafından
Niye göndermiyo iyi gelirdi
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Annemlerin yanina geldim canim. Bende oyleydim. Burada bir curcuna ile geçiyor zaman degisiklik oluyor. Sehirdisina cikmak iyi geliyor. Tatile gidecek maddi durum yoksa farklilik yapabilirsin
(2,565 puan) tarafından
Annemlere gidiyim diyorum bı hafta duruyum diyorum yok diyo hafta sonu piknik yapalım gezelim diyorum bı pazarım var diyor
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Monotondur kız o. maraton olsa duramazsın 
(4,094 puan) tarafından
Puhaaaa okuyunca icimden ayni cumleyi kurdum:()
(2,565 puan) tarafından
Kız beni güldürdun ya Allah'ta seni güldürsun o ruh haliyle o kadar yazdığıma sükür
0 oy
(4,094 puan) tarafından
Camasir utu bekleyiversin yarina bugun kndine vakit ayir bi. İki saat . Yarin camasir utuyu yapardin evi supurmk beklesin yarini kendine bi iki saat ayr. Yarin evi supurdun sildin. Birak. Toz alma yarin alirsin kndine vakit ayr . Hergun biseyden kıs ozetle
(2,565 puan) tarafından
Önemli olan işleri kisaltmam veya dinlenmk değil ki canım vakit ayırmak kimsem yok burda ne bı arkadaşım ne de yakınım bı kaynanam var onada gitsem aynı ordada iş benden önce gidiyor
0 oy
tarafından
herkes oyle cnm
(2,565 puan) tarafından
Bunalmiyomusunuz yoksa benim mi pskolojim bozuldu
tarafından
bunaliyorun tabiki... bizler sanki dunyanin beles hizmetcileriyiz gibi geliyor.. ama bu dusunceye sahip olunca sonuc degisiyormu.. hayir.. o yuzden mutlu olmaya calisiyorum :)
0 oy
(4,115 puan) tarafından
Hepimiz öyleyiz cnm 40 gundur İstanbul daydm evime geldim oradan sıkılmıştım sımdı evde sıkıldım. Arada dısarı çıkıyoruz pıknıge gidiyoruz yada esım cocuklarla evle ılgılenıyor ben biraz dinleniyorum gorumceme gidiyoruz onlar geliyor derken geçiyor bı sekilde
(2,565 puan) tarafından
Bizde piknik dışarı çıkma  barkot gecirmede yok canım ah öyle olsa sesim çıkmaz ama yok hafta icide hafta sonuda yatana kadar aynı
(4,115 puan) tarafından
Canm bak bugün sıkıldık dedik cay mısır evde ne varsa asagıya kamelyaya indl cocuklar oynadı bızede değişiklik oldu. Gecen gorumcem kek börek yapmış ben Çigköfte cay fln yaptım okul bahçesinde masalarda yedık ailecek guzel oldu cocuklarda oynadı stresini atti.. Sende kek kurabiye yap al cocukları oturun parkta yiyin guzel oluyor.
(2,565 puan) tarafından
Sevmez öyle şeyleri pikniğe gidelim diyorum yok diyo avmye gidelim diyorum bişey almadiktan sonra ne gerek var diyo sonra ben üzülüyorum suratım düsüyor evin huzurunu bozma diyor hangi huzur hangi
(4,115 puan) tarafından
Sen çık git cnm olsn bısey almanıza gerek yok ki gezin gelın. Hapis hayatı bu yasadgn
0 oy
(1,839 puan) tarafından
Ayyy aynı. Çalışmak istiyorum. Eski hayatımda oturmaya vakit bulamazdım ne güzeldi. 
0 oy
(2,104 puan) tarafından
2 gündür mutfağım perişan tezgahta bardak koyacak yer kalmadı ve ben depresyondan çıkıp yapmak için bekliyorum içim rahat değil ama elim değmiyo ayağım mutfağa gitmiyor resmen ya offfff offff
(2,104 puan) tarafından
Dayanamıyorum ama napıyım şuan bide lohusayım psikolojik olarak çökmüş durumdayım 2 gündür elim gitmiyo halbuki 2 gün öncesine kadar ter temizdi heryer bunalım mı depresyon mu ne deyim bilemedim iyi değilim :(
(2,565 puan) tarafından
Ben de bugün tencereleri falan atasim geldi elimden zor topladım zor nefes aldim
(32 puan) tarafından
Loğusa olduğunu neden soylemedin kiyamam sana bu dunyadaki en kotu zaman loğusallik heralde bende 2 kere gecirdim cok ama zor gecti cok normal icinden bisey yapmak istememek hic gecmicek gibi geliyo ama gecicek canim sabrett allah yardimcin olsun insallah kendim de yasadiqim icin cok iyi bilirim dua edicem sana insallah toparlanirsin hemen ❤️
(2,104 puan) tarafından
Vallaha midem bulanıyor mutfağa girince ama elimde değil bu insan psikolojisi çok garip yaaa. Bide şaka gibi ev sabah topluyorum akşama sanırsın ordu geçti evden 1 buçuk yaşında oğlan var bide 30 günlük bebeğim yani nasıl oluyo ne ara oluyo. Gezmeye değişik aktiviteler yapmaya ihtiyacımız var millet tatil yapıyo bu yaşıma geldim tatil nedir bilmem ya. Bi köye git gel ordaki iş evden çok öööfffff bunaldım gene
(2,104 puan) tarafından
Canımsın ceren çok sağol canım Allah razı olsun dualarla toplarım heralde ♡♡♡♡
0 oy
(12,897 puan) tarafından
Sıcaklardan olabilir 
0 oy
(252 puan) tarafından
Aynı durumdayım  1 yaşında oğlum var nasıl bilmiyorum eşim iyice umursamaz oldu evde bunaliyorum oğlumu alıp gidesim var
(2,565 puan) tarafından
Nefes alamayacak duruma geldim artık dün kolay zannediyorlar bı işin ucundan da ben tutuyum demiyorlar
(252 puan) tarafından
Eşim artık bana saygısı kalmamış sevgisizligi ilgisizliği çok zoruma gidiyor gün boyu oğluma bakıyorum ev işi derken bunaldım. Artık ayrılmak istiyorum eşim boşanmak istemiyor.yoruldum artık
0 oy
(711 puan) tarafından
Bunu eşime ilk kez 1,5 yıl önce söylemiştim. Artık bunaldım hep aynı şeyler biraz değişikliğe heyecana ihtiyacım var diye. Eşim bu isteğimin şımarıklık olduğunu söylemişti. Artık çok bunaldım. Biraz kendimle başbaşa kalmaya ihtiyacım var. Hayatım çok kısıtlandı. İstediğim zaman banyo yapabilmek bile benim için Bi lüks
0 oy
(1,864 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım canım çok bunaliyorum 
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Hep aynıyız canım hep yani eve takıldık kaldık iş iş iş fittircaz yakında ben tavrımı koyuyorum ama birak tatili bi akşam bi yere çıkmıyoruz 
0 oy
(90 puan) tarafından
Al benden de o kadar cnm yemek bile yapasım gelmiyor bazen tükenmişlik sendromu olabilir mi bizde acaba vem Bi de hamileyim 
0 oy
(438 puan) tarafından
Bende bende bendeee :(((
0 oy
(6,247 puan) tarafından

Eğer eşin sana ayak uydurmuyorsa seninle vakit geçirmiyorsa bugüne kadar neyden taviz verdiysen artık yapma. İnan ki yaranamiyorsun kiymet bilmezler. Görevin bu sanırlar. Şimdi kafanı topla kendine ne iyi gelir neler seni mutlu eder bir düşün. Mesela dans etmek beni çok mutlu eder yüksek sesle müzik dinlemek. Arkadaşlarımla buluşmak beni mutlu eder. Çalışmakta aynı şekilde ama bebeğim var ara verdim mecbur. 

Eşinin sana izin vermeme gibi bir lüksü olamaz sen yetişkin bir bireysin. Onunla konuş ya betabett biseyler yapalım ya da ben kendi hayatıma bakacağım de. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 630 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 791 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anneolmak. (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 230 göst.
0 oy
10 cevap 330 göst.
28 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (271 puan) tarafından soruldu