0 oy
84 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Heryer çok pahalı nereylw görüştuysem 7 bin dedi zam gelecekmiş bunuda belirttiler herşeye zaten zam binada zam geliyomus ya giden arkadaşlar varmı ne kadar gidiyonuz

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dilan polata sordunmu nekadarmis canim ora
tarafından
7.500 dedi canım bnm ya
tarafından
Yuh :)) taksit olmuyormu cokmus ya imkanım olsada bende gitsem :)
tarafından
Canım valla taksitte ikiye üçe boluyorlar of cokda pahali
-Reklam-
0 oy
(4,403 puan) tarafından
Merdiven alti bir yere gitmistim 2.derece yanikla döndum en son anadolu hastanesi yapıyordu ama
tarafından
Neresiydi canım ayy gitsek bı dert gitmesek bı dert bir bölge için 2 buçuk isteyen oldu
(4,403 puan) tarafından
VLla adiini bile hhatirlamiyorum yolun kenarinda bir yerdi 5 6 sene once bir daha gitmedim zaten
0 oy
(119,152 puan) tarafından
lazer icin paraya kiy iyi bi yere git valla yanik falan olur ucuz diye gittin yer yakar atar seni
tarafından
Bn o hataya düştüm canım ya bikinimde kararma olru o yüzden hatta inan diyorlardı jilet karartiyo ama jilet sadece çok çıkarıyor
0 oy
tarafından
O kadar pahalı mi ben kastamonudayim sormadım hiç 
tarafından
Aynen canım ya geçen hafta aradım farklı fiyat dedi bugün aradım farklı herkes bu kadar nasıl fırsatçı ha

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 226 göst.
14 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Papatya.esila (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
18 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cnsn (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 137 göst.
30 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde oguzelikiziakc (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.

378,369 soru

11,325,436 cevap

34,777 kullanıcı

...