0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (438 puan) tarafından
Kızlar numaradan isim nasıl sorgulayacağım 18880 i aradık eşimle sekreter bilgilerinin gizli olduğunu söyledi daha sonra gentontac mıdır nedir böyle bir uygulama var ordan baktım sadece baş harfi çıkıyor bilginiz varmı nasıl buluruz numaradan başka?? ACİLL 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ara konuş ne ayaksın de niye bukadar ugrasiyorsun
tarafından
Sizi o kadının aradığını mi düşünüyorsunuz
(438 puan) tarafından
Yok beni hiç kimse aramadı eşim böyle böyle bir durum var bu numaranın kime ait olduğunu nasıl bulabiliriz dedi bende 118 80 i aradım bilgilerini gizlemiş, iki tane uygulamadan baktım ordada gizli kayınpedermi yaptı kim yaptıysa o kadının telefonundan ben eşim gorumcelerim daha bir kaç kişi engellenmiş ulasamayalim diye, başka bir nodan da arayınca açmıyor.. beni arayan yok yani sadece bir numaranın peşine düştük bu kişi kim diye
tarafından
Ozaman tanıdığınız biri .eşin nerden bulmuş ki numarayı onu mu aramışlar anlamadimki
(438 puan) tarafından
Kayınvalidem verdi bize o numarayı belki kocasının telinden almıştır oda orasını bilmiyoruz sadece bu numara kime ait buluverin dedi bize
tarafından
Zor yani bulamassiniz
-Reklam-
0 oy
(6,171 puan) tarafından
Truecaller diye uygulama var, play storede yok ama kendi sitesini girip kuruyorsunuz. Orada deneyin 
(438 puan) tarafından
Bı bakiyim canım sağolasın teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 53 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Lavintuba (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 169 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Lavintuba (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Dln (2,589 puan) tarafından soruldu