0 oy
675 göst.
Diğer kategorisinde (2,912 puan) tarafından
Eşimin telefonu ne zaman dokunursan eşim telefonu istiyor onu arayacağım ona mesaj atacağım diye söyleniyor ellediğim zaman izin vermiyor tuvalete bile gitse yanında götürüyor yani ben telefonu ellediğim zaman çok zoruna gidiyor sosyal medya falan kullanıyor görürsen telefonumu tuttuğun zaman diyor her şeyi engelliyorsun bir şeyler her şey yapıyorsun diyor beğenin bile olmuyor diyor bakın yani ben bu adamı ne yapacağım siz söyleyin bana kafamı çok kurcalıyor acaba bir şey mi var ki böyle izin vermiyor yani bakıyorum arama motoruna gireceğim bir şey yazacağım ona bile vermiyor ver ver ver ver ver ver diyor telefonu sürekli telefonunun yanından ayırmıyor sürekli yani ne demek istiyor ne yapmaya çalışıyor bana akıl verin ve benim telefonuma kayıtlı kişilere karışıyor mesela konuşarak iki tane komşum var onlara grup yapmışız yorumdan çıkacaksın bu nedir onu eklemişsin bunu eklemişsin kuzeninin numarasını silmiş o da kız yani benim kız arkadaşlarıma bile karışıyor o telefonu da bile ellememe izin vermiyor

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir haltı olmasa saklamaz!
(2,912 puan) tarafından
Dimi ama
-Reklam-
0 oy
(49,770 puan) tarafından
bu kadar karisiyosa var birseyi
(2,912 puan) tarafından
Doğrudur bence
0 oy
(8,204 puan) tarafından
Baktım eşim beni aldatıyo e postasına kadar telefonuma kaydederim wasaba dahi bakarım yani ruhu bile duymaz 
(2,912 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
tarafından
Eşim telefonu elime aldığımda o telefonu sebepsizce sergi almak ister saklarsa pencereden aşağı firlatacagimi çok iyi bilir 
(2,912 puan) tarafından
En iyisini yapiyon
0 oy
(941 puan) tarafından
Email adresini bir şekilde tlfonunuza yükleyin google etkinliğinden takip edin 
(2,912 puan) tarafından
Nasıl oluyor kuzum o

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 186 göst.
12 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy