0 oy
283 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,163 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Telefonu eline vermiyorum diye bir yerden yere atıyor sürekli bu çıkıyor biriyle konuşurken de ekran gelmiyor nasıl düzelir bilen var mı 

7 Cevaplar

0 oy
(261 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benimde böyle oldu altta kulaklık yeri var ya parmağın orayı kapattığı için ekran kapaniyo ayarlardan duzeltmistim sanirim
(2,163 puan) tarafından
Ayarlardan nasıl düzeliyor canım ya
(261 puan) tarafından
Bı bakayım canım haber veririm bulsam
(261 puan) tarafından
Telefonun "ayarlar" bölümüne girin. Gelen ekranda "kilit ekranı" bölümüne dokunun. Bu bölümde "cepte aramayı önle" ya da "cep modu" seçeneği vardır. Bu modu kapalı duruma getirin. Dene bı canım olursa haber ver
(2,163 puan) tarafından
Oldu galiba canım çok teşekkür ederim ♥️♥️♥️
(261 puan) tarafından
Çok sevindim :)
-Reklam-
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Alt kısımda kulaklık delikleri var ya orayi kapatınca el dokununca öyle bı yazı çıkıyor o bende de var 
(2,163 puan) tarafından
İşte benimki o yer açık tamamen ama yine de o yazı çıkıyor önceden öyle olmuyordu
0 oy
(2,666 puan) tarafından
Canım ses tuşu basılı mi kaldı acaba
0 oy
(54 puan) tarafından
Tamamen nasıl geçer bilmiyorum ama abimin de öyle olmuştu. Hep bu yazı çıkıyordu . Sadece ses açıp kapama düğmesine basınca  geçiyordu 
(2,163 puan) tarafından
Evet benimki de tuşa basınca geçiyor ama biriyle konuşurken kapatamıyorum ancak karşı tarafını kapatması lazım
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Ayarlardan düzeltiliyor cnm benimkinde oldu bı kere googldan bakarak yaptım 
0 oy
(6,381 puan) tarafından
Telefonunu kapa geri aç bendde oluyordu hatta telefonunu açınca karşı taraf kapatmadan kapatamiyordum kapatıp açınca duzeliyorfu 

Böyle böyle telefonumun işlemcisi bozuldu venim
0 oy
tarafından
Redmi mi lanet  şey yandaki  ses açma yerine basmak lazim  nerdn kapanıyor bilmiyorum eski tlimde böyleydi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 116 göst.
0 oy
13 cevap 283 göst.
4 Kasım 2021 Aile kategorisinde S.m.h (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 631 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,734 puan) tarafından soruldu

381,522 soru

11,422,453 cevap

34,980 kullanıcı