0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
........... Detayı Sildim ..........

5 Cevaplar

+1 oy
(1,092 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben de evlendikten sonra okudum ama zaten temelim vardı yeni bırakmıştım sürekli çalıştım ama sonra eşimle evlendik oda arkamda durdu ama şu an bende 37 haftalık gebeyim o zaman olsa geçebilirmiydim gidip sınavlara girebilir mıydım bilmiyorum doğum yapsam da geçemezdim sınavları herhalde çünkü onceliğim her zaman bebeğim olurdu birine bırakıp da ders çalışayım yada sınava gideyim demezsin herhalde 
(3,895 puan) tarafından
Kız bırakacak kimse yok ki insanlara güven olmuyor.
(1,092 puan) tarafından
O yüzden değil 4 sene 10 sene bile kalırsın dert etme :))
(3,895 puan) tarafından
:))))
-Reklam-
0 oy
(2,096 puan) tarafından
Doğurdum büyüttüm bi daha doğurdum boşandım  dört yıllık üniversite sekiz senede bitirdim iyiki vazgecmemisim 
(3,895 puan) tarafından
Önemli olan vazgeçmemek değil mi canım ❤️❤️❤️   Umarım bende senin gibi olurum. ❤️❤️
0 oy
(4,287 puan) tarafından
Evlendikten sonra okumak zor. Allah kolaylık versin. 
0 oy
(9,604 puan) tarafından
Ben önlisans okumuştum evlenmeden lisans tamamlıcaktım o ara evlendim 2 çocuk üst üste oldu okumak şuanda sadece hayal 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Aayyy evlenmeden önce her gün kitap okur saatlerce ygs ye hazirlanirdim şimdi kitap okumak bile zor geliyor ama seneye bende kpss ye hazirlanicam inşallah ama zor 
(3,895 puan) tarafından
Seninkiler çok mu küçük? Benim biri beş diğeri iki yaşında başarabilir miyim azıcık korkuyorum.Devam etmezsem üniversite yanacak.
(1,946 puan) tarafından
Benimki 3 yaşında bı tane varda.aciktan mi uoksa normal mi okuyorsun canim
(3,895 puan) tarafından
Açıktan okuyorum.
(1,946 puan) tarafından
Galiba şuan online sınavlar ama tam bilmiyorum.aslinda açıktan okumak diğerine göre kolay sınav açısından çünkü devam zorlukugu derse katılma gibi bı olay yok ama yaprsin canım çocuklar uyuduktan sonra özetleri okursun kısa kısa notlar cikartirsin
(3,895 puan) tarafından
İnşaAllah amin.Allahim inşaAllah sana da bitirmeyi nasip etsin.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 207 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 576 göst.
17 Şubat 2020 Diğer kategorisinde TolstoyunBİsikleti (1,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 596 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Canimkendim (106 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...