0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (181 puan) tarafından
Kızlar normal doğum yapıp bu iki hastaneden memnun kalan varmı 

8 Cevaplar

0 oy
(296 puan) tarafından
Bilkent şehir hastanesinde ben 4 aylık bebeğimi kaybettim amniyon sıvısı tükenmişti yaklaşık bir ay hastanede yattım tedavi vs. Ama bana sorarsan benim bulunduğum serviste doktorlar çok ilgisiz hiç bir açıklama yada bebeğin durumu ile ilgili bilgi veya ilgi alaka yoktu. Ben memnun kalmadım. Üzerine yaşadıklarım da etkiledi tabi. 

Ama doğum yapan ve memnun kalan tanıdıklarım da var canım 
(181 puan) tarafından
Başın saolsun canım.  Rabbim tekrar nasip etsin inşaAllah
(296 puan) tarafından
Sağolasın canım
-Reklam-
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Şehir hastanesinde normalin denenmesi sayılıyosa ilgi alaka mükemmel başımda en az 3 doktor vardı 
(181 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Bende bekleyim burada  sehir hastanesini düşünüyorum en çokta refakatçi olayını adımı istiyorum almıyorlarmış erkek
0 oy
tarafından
Bilkent şehir hastanesini hiç önermem ben memnun kalmadım 
0 oy
(143 puan) tarafından
Tüm kontrollerim farklı hastanede olduğu halde tarama kağıtlarını götürmek şartıyla bilkentte yaptım 3 sene önce, çok memnun kaldım hem temiz hem ilgililerdi 
0 oy
(2,105 puan) tarafından
1. Doğumu şehir hastanesinde yaptım yani bin pişman oldum ama memnun kalanda çok. Genelde mesai saatleri dışında nöbetci dr a denk gelince kötü oluyo diyolar ama durum cidden ne bilmiyorum. Ben resmen hayvvan muamelesi gördüm desem insan hayvaaana acır öyle kötü davranmazdı. Doğumdan sonra odaya geçince ilgi alaka güzeldi ama. 2. Doğumu 1 ay önce sincan da yaptım ordan memnun kaldım zaten sancımı evde çektim gittiğimde doğum başlamıştı 10 20 dk geçti doğurdum. Tek kişilik bi odaya aldılar refakatçi izin vermiyolar tek kalıyosun ciddi sorunun olmadığı sürece. Sabaha kadar da ne gelen oldu ne giden oldu ertesi gün bi kan falan aldılar bide bebek için geldiler o kadar. 24 saat dolunca taburcu oldum cumartesi doğurdum baya sakindi kimse yoktu ben memnun kaldım yani 
0 oy
(209 puan) tarafından
Ben bilkent sehir hastanesinde dogum yaptim 2.5 ay önce.. basindan beri oraya takipli hastaydim genel itibariyle cok guzel doktorlara denk geldim 28 mayıs seçim gunu sancilarim basladi ve bence suyum siziyordu 10 dk da bir gelen duzenli sancimi dogm sancisi degil dediler acil doktorlari pek iyi sayilmaz.. 29 mayis sabahina kadar acildeydim ben doguruyorum diyorum yok diyolar 29 unda beni geri evime yolladilar gece suyum tamamen geldi 30 u sabah 6 bucukda yavrumu kucagima aldim ama dogum yaptigim oda ebeler dogum sonrasi surec ilgi alaka ve temizlik on numara bes yildizdi Allah iyilere denk getirsin ben kotulere genelde acilde rastladim 
(209 puan) tarafından
Bu benim ikinci dogumumdu normal dogum.. 30 unda sabah 4 de girdim hastaneye 6 bucukda doğurdum ebelerim cok guler yuzlu ve cok yardimciydilar hepsine duaciyim cok guzel bir dogum oldu
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Bilkent dw yaptım cok cok cok memnundum 2021 de 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 35 göst.
8 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hryhry1 (1,798 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 278 göst.
13 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcan58_59 (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 477 göst.
3 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hryhry1 (1,798 puan) tarafından soruldu

378,400 soru

11,326,504 cevap

34,779 kullanıcı

...