0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (273 puan) tarafından

Kizlar 26 haftalık gebeyim ve göğüslerimin uçları böle nasıl geçer napmam lazım fikri olan varmi

image

13 Cevaplar

+6 oy
(6,234 puan) tarafından
Buneeee kizzzz doktora gitsen şimdiden böyleyse dogurinca napcan aman allahim
(273 puan) tarafından
Garmastan poment kılan dedj
-Reklam-
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Neden böyle olmuş ki bu doktoruna danıştıniz mi aciyordurda
(273 puan) tarafından
Normal dedi cnm
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Canim sen hemem bi doktora git. Hamileyken nasil oldu ki boyle. Emzirsen hadi anlarim ama bunu bilemedim. Tahinin ustundeki yagi sür gogsune. Ama neden boyle oldugunu bilmedigim icin pek bisey oneremiyorum bi muane ol kesinlikle
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Doktora görünmelisin mantar gibi sanki bebeğe bulaşır nasıl emzirmeksin
0 oy
(601 puan) tarafından
İltihap gibi olmuş geçmiş olsun gümüş kapak al o çok iyi geliyo benim yaralarım çoktu ve hızlı bir şekilde iyileştirdi. Sen yine  de doktorla da konuş normal demesi garip nesi normal daha emzirmeden olmamalı başka bir doktora da sorabilirsin canım 
0 oy
tarafından
Of of of çok kötü olmuş kesinlikle bir doktora git
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Daha bebek emmeden böyleyse emzireceğin zaman mahvolursun canım başka bir doktora daha git sen 
0 oy
(153 puan) tarafından
Kantaron sür varsa
0 oy
(12,998 puan) tarafından
Mikrop mı kaptı acaba 
0 oy
(3,371 puan) tarafından
Elini hiç göğsüne  sürdün  mu ya da eşin  hiç  emdimi  göğsünü  biraz ozel oldu eğer oylese  enfeksiyon  kapmış cnm 
(1,408 puan) tarafından
Umay bebeğin nasıl ben 26 temmızda doğurdum sütüm yetmiyor mama başladık senin ki nasıl
(3,371 puan) tarafından
Bende 25 temmuz  Rabbim bağışlasın
evladini cnm Benim  ilk gun bebeğim  emiyordu  cnm ama sütüm  azdı doktor dedi sarılık olmazsin  diye mama ver dedi bende  verdim kaynanam  mamaya alıştırma dedi herkes birşey deyince uzutunden sütum kesildi  cnm şimdi kızım    göğsümü emmiyor  cnm bende meme.ucu emzik ile emziriyorum  oda sütüm  az bende mecbur mama veriyorum  bazende sağıyorum  sütümü  bir damla.olsa bile veriyorum
(273 puan) tarafından
Tobe ya o jdjdjdjd hayr yeni oldu garmastan poment kılan dedj
(1,408 puan) tarafından
Benimde sütüm çoktu ama azaldı sarılığımız tam olarak geçmedi  bende emzirmeye çalışıyorum kilo alamamış 10 gün boyunca mamadan sonra 95 gram tam aldı bende mama vermek istiyorum ama seni bırakır diyorlar
(3,371 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Banada aynısını  dediler  süt yoksa mecbur mama veriyorum cnm aç kalsa sarılık olur
0 oy
(1,293 puan) tarafından
İltihap gibi duruyor ya. Farklı bir doktora sorun bence. Garmastan pomat vs kullanabilir misiniz onu da bir sorun
(273 puan) tarafından
Cnm onu önerdi
0 oy
(2 puan) tarafından
Kesinlikle muz kabugu cok iyi geliyor ozel hastanedeki dogum doktoru demisti cok iyi geldi bana hem krem sürdugumde yikamak zorunda kaliyodum goguslerimi ama  muz kabugunda oyle bi derdim olmadi  surekli emzirmede  krem olmuyor 
0 oy
tarafından
Bu ucumu parçalanmış dahiliye git kızımda doğum yaptım bunu. Gbi böyle olmuştu madecasol kirem kullandım bir hftada iyilesmeye başladı sen görün doktora bnce

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 259 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kevsernurr (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
15 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
0 oy
3 cevap 107 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (1,020 puan) tarafından soruldu