0 oy
209 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Geçenlerde çıkan kimyasalı yumurta haberinden sonra yumurtadan soğudum. Malesef köy tavuğu yumurtası da yok , kooperatif marketinde hangi markalı yumurta organiktir acaba veya bimde olabilir cevaplarınızı bekliyorum

7 Cevaplar

0 oy
(13,099 puan) tarafından

image

Kooperatif organik yumurta olanı alıyoruz 10 li şekil de 

tarafından
Aynen ilaçta yemde herşeyde gdo kullanıyorlar insan sağlığı 0 malesef . Bu arada antepde şahinbeyde önereceğiniz bildiğiniz bir market var mı tamamen doğal satan bizde antepde yaşıyoruz. Burada helal gıda diye bir market var kapalıydı oraya bakacaktım henüz bakma fırsatım olmadı.
Birde seltay diye bir marka var kooperatif markette yumurta markası acaba temiz mi
(1,028 puan) tarafından
Ben nizipteym kuzum ya. Köy yumurtası olmadıkça diğerleri yemlerde sıkıntı olabilir. Köy de güvenilir olmalı.
tarafından
Uzakmışsınız anladım inşaallah tanıdık köylüler bile olsa kullandığı yemlerde önemli dediğiniz gibi yemler de de gdo var bilmiyorum nasıl bir zaman dilimi herşey zararlı a dan Z ye
(1,028 puan) tarafından
Devir gerçekten çok kötü insanlarda türlü hastalıklar yaşım otuz ağzımda dış kalmadı curuklerden. Allah yardımcımız olsun
tarafından
Aynennn amin aminn..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vallah nerde uygun bulursam,onu alıyorum neyde kimyasal yok ki 
tarafından
Az kimyasalı olan en azından
0 oy
tarafından
Eşim pazarcı hep pazardan alıyor marka yok
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Kuzum ben kendim besliyorum direkt. Yemler tamamen kimyasal katkılı. hayvanlar hasta olmasın diye düzenli antibiyotik veriyorlar. Horoz olmadan yumurtadiklari için besin değeri tamamen düşük. Yani disaridan alacağınız her yumurta değil faydalı zararlı bile. 
tarafından
Aynen öyle malesef  imkan olmadığı için besliyemiyorız
0 oy
(1,363 puan) tarafından
1numara ya da 0 numarali tavuk aliyoruz canim.  Butun marketlwrde var artik
tarafından
Kooperatife gittim kalmamış :(
(1,363 puan) tarafından
A101de ve şoktada var gezen tavuk yumurtasi ve organik tavuk kasadaki arkadaslara sorun.  File markettekide cok lezzetli migrosta var
tarafından
Teşekkür ederim cevabınız icin
0 oy
tarafından

Hatice teyze markalı yumurta absbs dereköyden tavukların altından booklu bokkly gelıyo :D

0 oy
(636 puan) tarafından
Köyde oturmanın en güzel yanı heralde. Kendimiz besliyoruz tavuğu 
tarafından
En güzeli bende öyleydim ama evlenince başka şehir oldu burda da tavuk bakmaya uygun yer yok

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 56 göst.
14 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 575 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Biricigim (344 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 35 göst.
17 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Mavi.19.22 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 93 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,364 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...