0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (9,010 puan) tarafından
Çelik kapımı boyattım bugün eşime kavga dövüş zorla boyattım:D renk atar boya kavlarsa o zaman gorucem seni dedi :D boyatan var mı kavliyo mu boya kavlamiyo diyin noooluuurrr :D 50 kişi boyatma dedi hepsine inat boyattım bakalım 

10 Cevaplar

0 oy
(9,010 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

eski tıp çelik gibi zırh gibi çelik kapı :D bu ilk katı 2. Katı boyucaz kuruyunca 
-Reklam-
0 oy
(2,555 puan) tarafından

Nasıl oldu atsaydinda baksaydik keske:D

(9,010 puan) tarafından
Daha birinci kati boyadık kurusun 2. Katı boyicak
(9,010 puan) tarafından
Attım yukarı bak bi
(2,555 puan) tarafından
Bence cok guzel olmus dönüsüm astari vurduysaniz hic bisey olmaz canım
0 oy
(2,161 puan) tarafından
Bi tanıdığım boyatmıştı çokta güzeldi yani boyayı satan kişi bi yorum yapmamış mı ona özel boyası vardır
(9,010 puan) tarafından
Kapı için özel aldım zaten satıcı atmaz renk kavlamaz diyo ama eşimle kayınpederi ikna etmek zor :D ben yine her zamanki gibi burnumun dikine gittim inşallah ağızlarına laf vermem :D
(2,161 puan) tarafından
Atarsa da dersin kul yapımı Allah yapımı değilya öğrenmiş olduk de :D hahha
(9,010 puan) tarafından
Hahahah aynen iyi cevap
0 oy
(154 puan) tarafından
Resim. Ataydinn kiz önceki sonraki hali diye 
(9,010 puan) tarafından
Önceki hâlini çekmedim ki :D 1. Katı attik bekliyoz yukarı attım ilk katı sürülmüş halini
0 oy
(13,898 puan) tarafından
Biz boyadik 2 senedir atma falan olmadı. 
(9,010 puan) tarafından
Yaaa ay inşallah atmaz boyanın markasını hatırlıyor musunuz
(13,898 puan) tarafından
Ben bilmiyorum markasini ama yağli boya ile boyamiş eşim. Kaliteli boya kullandim diyordu ama markasini gelince sorarim istersen. Oda kapilarini da boyadi. Çok memnunum ben.
(9,010 puan) tarafından
Bende kaliteli bı boya aldım iyi para verdim valla. Oda kapıları ve evde badana oldu misss öldü evim çicek oldu
0 oy
(1,263 puan) tarafından
Çok güzel olmuş canım iyi yapmışsın boyamakla ben de boyamayı düşünüyorum, özel boyasını aldıysan sorun olmaz benim babam da boyadı kendi evlerinin kapısını hatta bazı yerlerine altın yaldızla renk yaptı çok güzel oldu, bu arada kapı kulbunu da değiştirip yeni model yaparsan çok yakışır
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Boyayınca üstüne tutması için vernik at ama yinede nalbur boya satan yerlere sor canim
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Millet dolap vs fayans bile boyuyo kapıda birşey olmax heralde;))
0 oy
tarafından
Annemin kapısı siyahtı boyadı babam beyaza hiç birsey olmadı 2 3 kat sürdü hatta kurudukca çokta güzel oldu 
0 oy
(933 puan) tarafından

image

esim yapti bunu musterisine oyle bir sorun olsaydi yapmazdi bence.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 58 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nare88 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.
21 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Hira (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 343 göst.
21 Eylül 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
8 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu

380,419 soru

11,389,977 cevap

34,898 kullanıcı

...