0 oy
308 göst.
Aile kategorisinde (267 puan) tarafından
Sorum yukarda kızlar 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bana gerek kalmadan kaynanam anneme haber uçuruyor zaten hemen kendi gelinini yani eşimin dayısının eşini arar ona anlatır büşra bizimle konuşmuyor sebebi bu annesine söylesene der oda annemi arar anneme anlatır hahahahaha annemde beni arar kaynana gitmiyor muşsun der bende evet derim böylelikle öğrenir 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu duruma gore degisir cok buyuk bi problem yoksa soylemem kaldki suan esimn ailesyle küsüz ama annem blyor cnku kaynanamin yaptiklri bini aştı anneme anltmzdm uzulmesn dye ama bende insanim yorlyorm ister istemes :-) 

He babam bilmez ayrilr bixmkiler babamnda kendi ailesi var ona sylemem pek cnku o hemen gelip seni alayim diyo 
(267 puan) tarafından
Bende annem uzulmesın ve esıme kim tutmasın diye anlatmıyorum kaynanam esımın yanında benim esımle kavgamı kaynıma anlatıyor eşimde onaylıyor ben haklıyım o haksız dıye kaynanam esımi sürekli gazlıyor haklı gıbı hep yönetmeye çalışıyor bende gıcık oldum ne esımle ne kaynanamla konuşmuyorum kumar hikayeyi benden dınlemedı ki kaynanamgille aram kötü de değil daha öncede söyledim ona bizim kavgamıza karışma dıue
tarafından
Ozaman bu durumda iş eşnde bitiyo annem esimi cok sever onnla bi sorunmz olnadigi icin kin tutmaz hatta bsey olsa bile esimi savnur
Ama kaynanam dedignz gbi herseye karisir surekli esimi rezil etme cabasnda bnce esini al krsina konus
0 oy
(360 puan) tarafından
Annemin uzulmeyecegi bir şeyse anlatırım 
(267 puan) tarafından
Üzülür ya kaynanam eşimin yanında kavgamızı kaynıma anlattı esımde ne sus ne bısey evet gelin haksız dedi annesi gazlıyor Buda kendını haklı goruyo
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Evet şuan küsüs ve herkeste biliyor sonuçta gelmiyom gitmiyom anlaşılıyor yani
(267 puan) tarafından
Biz uzağız şehir farkı var bılmezler yakın degıller ama annemler buraya gelirse anlasılır
(5,240 puan) tarafından
Aman bilinse nolur ki
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Eğer büyük bir olay varsa aileme yansitmami gerektirecek kadar söylerim şahsen ama ufak tefek olan dueumlarda yansitmam öyle 
(267 puan) tarafından
Kısaca sana özet geçeyim eşimin kuzenı geldi bize çocuk bırden şey dedı abi yengemı ne güzel şakalaşmışsın bodruma goturcem dıue bavul hazırlattırıp Bodrum kata götürmüşsün ama böyle bu durum olmadı yaşanmadı esımle göz göze geldik kaldık ertesi gün eşime bak bu ne mevzu dedim ınsanların içinde uydurup mu anlatıyorsun benle dalga geçip ben macoyum demeye mi getırıyorsun eşim kendını dışarda böyle göstermeye bayılır hayır dedi yukseldı kızdı bagrıstık sonra kaynanama daha önce kavgamıza dahil olma biz barışırız sen kötü olursun diye uyarmama rağmen o an aradı eşimi eşimde beni kötüledi kğfretti anneside ne var bu şakada dedi herhalde olay o değil aramızda böyle bısey yaşandı veya yaşanmadı bu olay nasıl ta ıstanbula kadar gidip küçük çocuğum önünde alay konusu oluyor sonra kaynanam benden dınlemeden esımın teyzesını aradı oda esıme dönüş yaptı artık muhabbet ne. Ne konuştular eşim kedi gibi dinledi eşim şey dedi ben uzatmıyorum gelınınız uzatıyor dedi yine beni kötüledi yani hani insan bi yanlış anlaşılma olmuş söyle böyle der dımı sonra kaynanam eşimin yanında bu olayı kaynıma anlattı yine beni savunmak yerıne kötüledi benim asıl sinir olduğum kaynanam ya da kızkardeşi aram iyidir neden beni ondan yerine koyup olayı bana sormadılar ılla oğlan onların dıye o mu haklı sımdı benim aılem uzakta sık sık gelip gıdemez bölmezler ama olay uzar konuşmazsak anlarlar sonuçta
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Söylemeye gerek yok emin ol sen diyene kadar o laf kaç kez ailene gider :))
(267 puan) tarafından
Yok bılmezler hayatta uzaktalar görüşmezler kaynanamgıl soğuktur
(4,548 puan) tarafından
Boşver bence söyleme kimseye bu sefer kötü sen olursun
(267 puan) tarafından
Valla insana bazen tak ediyor önemli olan ne bılıyor musun kaynana görümce vs herkes sana bısey dıyebılır yapabılır ama önemli olan esın senin yanında duracak hiç bısey yapamıyorsa bıle konuyu kapatacak susturacak herseyı bu beni daha çok aılesıne kotuluyor
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Gorumcemlerle küsüm ama annemi ilgilendiren bir konu yok hatta eşimi ilgilendiren bir konu yok ikimizin arasında esimide karistirmam ama görümcem karıştırıyor eşimi direk 
0 oy
(673 puan) tarafından
Küstüm ve yansıtmıyorm annem babam hasta stres tetikliyor çok takıyorlar 
(267 puan) tarafından
Bende ya taksınlar istemiyorum değmez boş însanlar ıcın
0 oy
tarafından

Kusum ve ailem aramız çok iyi olduğunu biliyor :D

(267 puan) tarafından
Bende söyleme taraftarı degılım soylemıyorum da sonuçta barışma ıhtımalı var ama ben barıssamda mesafemı koruyacam ben koruyorum benim danglak kocam herseyı anasıgıle anlatıyor hiç ozelımız kalmadı anam
tarafından
Ahahaha ben daha barişmadim ama onlara söyledim ailem bilmesin sakın dedim mesafeliyim ztn hepsiyle
(267 puan) tarafından
Yok ben demesem onlar demez zaten
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Söylerdim en yakın dostum sırdaşım annnem herşeyimi bilir. 
0 oy
(267 puan) tarafından
Evet başka yorumu olan varmıı
0 oy
(470 puan) tarafından
Ben söylerim neden saklayım ki ailemden 
(267 puan) tarafından
Ya iki taraf kin tutsun istemiyorum
(470 puan) tarafından
Bence bilsinler kızına nasıl davranildgi bu kadar iyi niyetli düşünme yaptıklarını demezsen kocan da seni suclarsa herseyde suçlu konumuna sen düşersin
0 oy
tarafından
3yıldır konuşmuyoruz cümle alem biliyor :)
0 oy
(13,089 puan) tarafından
Ben söylerim sonuçta o benim annem eminimki eşimde söyler yani bizi ailesine kötülemez diye umursuyorum ama insan kendisini üzen kıran şeyleri bir yakını ile paylaşmak istiyor annemde genelde aklıselim yapıcı tavsiyeler verir 
(267 puan) tarafından
Annem hiç yapıcı değil haklı olarak bu aıle sıkıntılı bırazda asıl sıkıntı esımde beni hıc korumaz
(13,089 puan) tarafından
Haksızlığa uğramışsam annemde hakkını koru ezdirme kendini der yani
(267 puan) tarafından
Bacım ben tek kişi bunlara gücüm yetmiyor artık bunlar arsız însanlar bugün saç başa girseler yarin barışıyorlar anlamadım gitti savundun mu kendını senden kötüsü yok
(13,089 puan) tarafından
Valla beni kötü bilsinler hiç umurumda değil ama eş ailem çok vefalı değil eşime anasının babasının yapmadığı kadar iyilik yaptım o yüzden eşim benim tavrima karışmak
(267 puan) tarafından
Yok ben konuşmuyorum eşim karışmıyor anasına sovdum bıle aradığı zaman kapat telefonu diye de bağırdım bısey demedi ama küsüz o ayrı
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bence hiçbir şeyi yanstmamak lazim sen barışıyorsun ama daha sonra ailen karşı tarafla araları soğuyor 
(267 puan) tarafından
Aynen oylee
0 oy
(81 puan) tarafından
Benim kayinvalidem hemen arar annemi bana bırakmaz oyle bir tip bizle konusmuyor der
0 oy
(697 puan) tarafından
Tabiki hayir neden böyle bisey yapayım ki
0 oy
(520 puan) tarafından
Bn söylerdim hemen :) 
(267 puan) tarafından
Aman ben demecem benim canım sıkılmış bari aılemın sıkılmasın gereksız însanlar ıcın
(520 puan) tarafından
Yani uzaktaymissin gerek yok
0 oy
(211 puan) tarafından
Söylesem ne olacak anam etkisiz eleman.. kaynanam karşımda seni anana şikayet edicem bile dedi söylersen söyle umrumda değil dedim bende :D cadı kari bana söker mi bunlar
(267 puan) tarafından
He ya işlerine geldi mi bizim anamız herseye karışıyor asıl seytan onlar ortaktı karıştırıp kenara cekılıyor ve oğullarına bak ben bısey yapmadım dıyorlar ve kör oğulları bunları görmek istemiyor
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Küs değilim ama olsam yansıtırım. Kötü huyum benim tutamıyorum dilimi 

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 748 göst.
0 oy
29 cevap 421 göst.
27 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 336 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 421 göst.
19 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Ertugrul.bebekkk_ (164 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,191 cevap

34,862 kullanıcı

...