0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (1,942 puan) tarafından

Kızlar yaa çok mutsuzum :( bugün oğlumun ilk yaş günü. Kayınbabamgilde kalıyoruz 1 aydır evde tadilat olduğu için. Dünden beri herkese söyledim tek tek kaç kere hatırlattım bakın akşam pasta kesicez diye. Az önce yemekte de söyledim yemekten sonra pasta kesicez dedim. Yemek yendi herkes bir yere gitti eşim oğlum ben kaldık sadece :( eşim de böyle olmasın yarın pastamızı alıp babangile gidelim orda keselim dedi. Ben kimseden hediye bir şey beklemiyorum pastayı da kendim aldım sadece birkaç fotoğraf çekip pasta yiyeceklerdi yani ama kimse oralı olmadı çok üzüldüm :( bilsem kendi ailemin yanına giderdim bugün :'(

10 Cevaplar

+2 oy
(1,411 puan) tarafından

Torunlarına ne kadar değer verildiğini görmüş oldun canım, üzülme. Yarın kendi ailenle güzelce kutlayıp fotoraflar çekiniin. Neyse ki eşiniz de farkında. Nice yaşları olsun bu arada miniğin <3

(1,942 puan) tarafından
İyi ki oğlum anlayacak yaşta değil çünkü dedesini çok seviyor :( teşekkür ederiz teyzesi ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
İyiki doğmuş kuzucuk .Allah uzun ömürler versin ayrı eve ciksaniz daha huzurlu mutlu bı hayat surersiniz.keske böyle olmasaymis ama illa can sıkacak birileri çıkıyor.neden kaçar gibi gittikleri belli canim ceplerine ellerini sokmak istememislerdir.yarin bı pasta alın annengile gidin içinizde kalmasın canim birgunden bişey olmaz
tarafından
Hayır yemekten önce bile demişsin yani kaçar gibi gitmeleri tuhafıma gitti.sonucta torunları insan bı hatıra kalsın ister nebilim bı dilim pasta yerler iki alkış yaparlar nereye giderlerse giderler .illa kursakta birakacaklar ya
(1,942 puan) tarafından
Bilmiyorum çok zoruma gitti kayınlarım gezmeye çıktı kayınbabam bahçeye indi kaynanam erkenden uyudu çok üzüldüm yani dediğin gibi bir alkış iki fotoğraf sonra oturup tatlı yiyecekler başka bir şey isteyen yoktu ki
tarafından
Haklısın kuzum boşver sende bidahakine cagirmassin kimseyi daha keyifli olur can sıkılacagina.bosver ailene de bişey deme uzulmesinler.yarin bı pasta alın annenize gidin en azından bı anı olur.
(1,942 puan) tarafından
Böyle bilsem akşam eşimle bir kafeye gider pastamızı keser gelirdik başbaşa adam yerine koyanda suç
tarafından
Aynen öyle canim
0 oy
(1,044 puan) tarafından
Eşinizi alkışlıyorum 
(1,942 puan) tarafından
:( :)
(1,044 puan) tarafından
Aman neye uzuluyorsun kz
(1,942 puan) tarafından
Oğlumun ilk yaş günü herkese de söyledim tek tek hepsi gitti pasta öyle ortada kaldı çok üzüldüm
(1,044 puan) tarafından
Nasıl kıyarlar sna
0 oy
tarafından
Hayal kırıklığı yaşaman üzücü:(
tarafından
Üzülme bitanem siz kendiniz iyin. Zaten daha çok küçükmüş. Belli ki doğum günü vs adetleri yok eşinin ailesinin. O sebepten kendini üzme. Hem neden akşam yemeği sonrası plan yaptınız ki oruç değil bir şey değil . Gündüz çalışıyor herkes bi arada olsun diye mi?  Aslında doğum günü için en güzel vakit 2-5 arası. İnsanlara yemekten sonra ağırlık çökmüş olabilir.
(1,942 puan) tarafından
Akşam 8 de işten çıkıyor hepsi o yüzden mecbur akşama kaldı gündüz evde ben tek oluyorum. Değmezmiş gerçekten bu kadar düşünmeye bu kadar uğraşmaya
tarafından
Olsun kız üzülme demekki yorulmuşlar ve alışık değiller. Ben de oğlum iki yaşına girecek doğum günü tutkumuz hiç olmadı. Hani böyle aklı erince doğum günü isterse o zaman içinde kalmaması hasebiyle bir kereliğe mahsus yapmayı düşünüyorum mum üflemeden. Yapmadılar demesin yavrum.
(1,942 puan) tarafından
Benim de derdim doğum günü mum falan değil ki ilk yaşı bir anı olsun istedim 1 yaş albümü yaptırcaktım doğduğu günden bugüne
tarafından
Sen üzülme bitanem anne baba çocuk güzelce yiseydiniz pastayı resim cekilseydiniz. Yarın annenlere mi gidiceksiniz?
0 oy
(40 puan) tarafından
belki özel bi anınız olsun diye de gitmiş olabilirler. hiç önceden kutlamadılar mı
(1,942 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum öyle olduğunu iyi ki doğdun bile demediler pastayı masayı ayarladım bir baktım evde kimse yok
0 oy
tarafından
İnsanı biraz mutlu etmek bu kadar zor olmamalı 
(1,942 puan) tarafından
Kendi torunları yabancı değil ki çok zoruma gitti
0 oy
(531 puan) tarafından
Rabbim uzun hayırlı ömürler versin yavrunuza inşallah doğum günü kutlu olsun. 
(1,942 puan) tarafından
Allah razı olsun teşekkür ederiz teyzesi ❤️
0 oy
(7,148 puan) tarafından
Hiç üzülme onlarada bişey deme eşini de tembihle pastanızı alın yarın ailene gidin güzel bir kutlama yapın madem  fotoğraf karesinde olmak istemiyorlar onlarda artık fotoğraflara bakarlar
(1,942 puan) tarafından
Eşim kendisi zaten yarın gidelim dedi ya kendilerini layık görmüyorlar ya bizi inanır mısın çok zoruma gitti çok
(7,148 puan) tarafından
Şimdi eşin sinirden öyle demiştir yarın ailesine de hadi sizde gelin demesin sonra. Bırak ne halleri varsa görsünler.
(1,942 puan) tarafından
Yok demez öyle biliyor çünkü ailesinin durumunu
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Yarın da benim ikizlerin yaş günü. Kimseye hatırlatmadım, sessiz sedasız ihtiyaç sahibi bir kız bir de erkek çocuğunu baştan ayağa giydireceğim. Beklemek cehennemdir bacım, bekleme ki kırılmayasın.sen o pastayı almasan bile hatırlamak isteyen hatırlar, boşver. 
(1,942 puan) tarafından
Kimseye hediye alın da demedim ki pasta kesicez gelin yiyin dedim beraber fotoğraf çekeriz anı olsun dedim layık görmediler
(3,895 puan) tarafından
Demek istediğim de o zaten. Kırılıyor insan, ben onu da yaşadım bacım. İnsanın çok zoruna gidiyor bilmezmiyim. Gider ailenle üflersiniz pastanızı. Krizi fırsata çevirin böyle durumlarda. Eşinin  ailesinin böyle yapması ileride işine yarar. İki gün sonra ağzını açınca söyleyecek birşeylerin olur. Bir de böyle düşün. Bu arada iyiki  doğmuş minik.
(1,942 puan) tarafından
Gerçekten çok zoruma gitti hiç bu kadar üzüleceğimi düşünmemiştim yani bugünün bizim için özel olması gerekiyordu geçen sene bu zamanlar ben anne olalım 2 saat olmuştu daha bebeğimi emzirmemiştim bile. Bilmiyorum hamileyim diye fazla duygusal bakıyor olabilirim ama baya içerledim yaa. Teşekkür ederim canım Allah razı olsun ❤️
(3,895 puan) tarafından
O pasta o dolapta kalsın. Soran söyleyen olursa yarın annemlere gitcez oraya götürcez de. Kimseye elletme. Canını da sıkma. Sen kimse sevsin diye çocuk yapmadın. Görgüsüzün gölgesi bile şaşı görürmüş.boşveeer.ayrıca hassas değil haklısın.
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Kız ben olsam ertesi gün pastayı alıp gitmem eşimle kutlar resmini watsapp durumu yaparım 
(1,942 puan) tarafından
Aşırı zoruma gitti hiç hevesim kalmadı çocuğu süsledim masayı hazırladım eşim gitti pasta aldı geldi baktık evde kimse yok
(7,375 puan) tarafından
Valla ben senin yerinde olsam güzelce kutlarım resmide gözüne sokarım ne takiyon kız boşver

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,404 göst.
27 Mart 2021 Aile kategorisinde Mine_22 (49 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 169 göst.
0 oy
15 cevap 323 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nurella (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 408 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Afra (135 puan) tarafından soruldu