0 oy
113 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (65 puan) tarafından
Sevgili anneler normalde sütüme geçsin diye yani sütüm olsun diye çok su içiyordum. Bugün göğüslerim pek dolmadı ve içtiğim su aferdersiniz sürekli idrara çıktım. Normalde bu kadar çıkmıyordum. Sütüm mü azalıyor:((

5 Cevaplar

0 oy
(1,429 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kac aylık bebeğin belki bugün cok emzirmedın o yüzden az üretim yaptı ne kadar çok emzirirsen okdr cok sütün olur bide bazen sütte azalma gbı bişey oluyor sonra topluyo kendını
(65 puan) tarafından
3.ayına girdi bugün :( sütüm bitmesin diye çok dua ediyorum. Bugün sürekli emzirdim 2 saatte bir yani. Bikaç gündür bebeğim iştahsız gibi sanki zorla emziriyorum ondan dolayı mı bilmiyorum. Ama bezleri dolu oluyor hatta dün dr daydık tahlilleri felan iyi çıktı. İnşallah azalmaz sütüm :(
(1,429 puan) tarafından
İştahsızlığı atak haftasına gitmiştir belki atak haftasını hesapla süt yok deyip kendıni üzme canım olur morelını yüksek tut
(65 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim :(
-Reklam-
0 oy
(2,397 puan) tarafından
Goguslerin terbiye olunca sismez ve yumusak gozuktugu icin azalmis hissedebilirsin. Bebek emdigi an goguse sut iniyor. Gogusleri biberon gibi dusunme yani ici dolunca icilicek degil, bos olsa bile emzirince bi anda dolar. Ictigin su gogusune gitmiyor hos yani tuvalete gitmen normal :)
(65 puan) tarafından
Bi değişiklik vardı bugün tedirgin oldum belkide sıvı fazla tükettim ondan oldu bilemiyorum. Teşekkür ederim cevabınız için :)
0 oy
(4,083 puan) tarafından
Armudun sapi uzumun Copu diye kafana takma sutun var yik dusunme bile emzir gtsin. Kafaya takarsan fiskiracak sut damlamayla bile akmaz. Normal ye ic saglikli beslen. Sut olsun diye dunyalari yeyip dunyalari icip 1500 kilo olmaya gerek yok saglikli standart bir beslenme ile herkesin sutu olur pozitif dusun pozitif olsun
(65 puan) tarafından
Doğru diyorsun valla kafaya takmayınca daha güzel ilerliyor her şey.. Yok valla her şey istesemde yiyemiyorum, fırsat bulup markete gidip bi şeyler alıp pişirirsem bin şükür.
0 oy
(3,000 puan) tarafından
Göğüsler terbiye olunca o sert ağrılı ateş gibi sıcak  dönem bitiyor benim.Baslarda koltuk altıma kadar sabahları kalktığımda sırtıma kadar agri vururdu gece uyanmadığı için 2. Aydan sonra doktor uyandirma demişti gece 00:00 gibi emzirip bende yatardım sabah işkence olurdu 3. Aydan sonra artık ne öyle sıcaklık ne sertlik kaldı bende dr gittim sutum azaliyor vs diye bir sorun mu var beynindeki prolaktın hormonu bebeğinin emme süresi ve miktarına göre süt üretimine geçiyormuş prolaktin hormon seviyesi düştükçe belirtiler kayboluyorum kadın dogumcu demişti bana  hatta emzirme döneminde adet olma sürecin yaklaşıyor. Kızım 4.5 aylikkende adet olmaya başlamıştım.
(65 puan) tarafından
İçim rahatladı teşekkür ederim
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Canım süt arttırıcı damla çay falan kullandın mı 
(65 puan) tarafından
Yok onlar çok gaz yapıyor diye duydum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
0 oy
6 cevap 201 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,599 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 323 göst.
14 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yagmuruntopragi (245 puan) tarafından soruldu

378,298 soru

11,322,932 cevap

34,773 kullanıcı

...