0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Araba altın işte vb. Trendyol çekilişleri olsun işte diğer markaların yaptığı büyük çekilişi gibi yakını akrabası kimse yokmu?

8 Cevaplar

0 oy
(3,183 puan) tarafından
Biri tleşfeon kazandı gecen paylaştı alsam haram mı diyordu 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ütü kazandım ben ahshsb kutusubda duruyo, kahve makınesı ıcın katılmıstım 2. Oldum ütü geldı, evımdekı en yenı en ıyı marka olan sey ütüydü zaten :D

(4,225 puan) tarafından
Ee satacam falan diodun satmadinmi yazin cikmisti sanki:)
tarafından
Kız sızın hafızalarınız varya ne kuvvetlı :D ben sorana kadar utu kazandıgımı unutmusum :D ya eşim dedi dursun yedek falan ama phılıps azur var bende gecen sene almıstım 10 sene gıder bu neye yedek ettık bılmıyorum :D
(4,225 puan) tarafından
:)))Kizin varsa ceyize koy dicem de kimbilir neler neler cikar. Ceyize kadar:)) dursun yedek:)

Haha belki nasip olur yazlik alirain oraya goturursun:)) ben. Bazen farketmeden ayni seyden iki tane alinca oyle derim. Belki yazlik aliriz birininoraya gotururum:)
tarafından
Kızım var cok sukur anası kurban da 3 yasında ahshsh ona da arcelıkten almayayım utu be anası phılıps kızına arcelık almıs demesınler :D

Ay yazlık dedın can evımden vurdun tek hayalımdır tek, ne araba ne ev kirada oturayım ama yazlıgım olsun derım hep
0 oy
(330 puan) tarafından
Görmedim hiç ama şimdi bende bilet alayım gidip biraz
0 oy
(3,908 puan) tarafından
TOGG çıktı bize eşime de bana da o sayılıyor mu. Bedava değil tabi ama piyaasına göre ucuz 'D
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Komşumuza araba çıkmıştı market cekilisinden
tarafından
Aaa aldimi kız
(1,368 puan) tarafından
Aldi almaz mı. Çok da güzel bi arabaydı. Cikiyo valla. Zaten adı bilindik hani gerçek firmalar noterle birlikte koyuyo bu cekilisleri. Çalıştığım yerde birsuru çekiliş olurdu. Para araba lüks tatil. Hep çıkardı gelirlerdi teşekkür etmeye
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Denedim geçen ay çıkmadı ya keşke çıksa 
0 oy
(4,225 puan) tarafından
Eski nalet olasica sevgilim internet kafede kasadaydi.  Tipitip sakiz varya ondan bir musteriye ferrari cikmisti. Ozaman dana gibi vergiler falan yoktu sanirim ki adam aldi arabayi aldigi gibi satti.kromagno bi adamdi iyle oyun miyin oynardi sadece cafede. sevgilim koymustu ilana falan satis icin
0 oy
(95 puan) tarafından
hiç büyük çekiliş kazanmadım, ama küçük hediyeler kazandım. büyük firmalar dürüst davranıyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 193 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
18 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevdaaa41 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 162 göst.
0 oy
2 cevap 86 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Fadime.26 (3 puan) tarafından soruldu

380,707 soru

11,398,605 cevap

34,923 kullanıcı

...