0 oy
76 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (217 puan) tarafından
Akne bas donmesi uyku gibi yan etkisi oluyormus dogru mu ben ayin 5 inde taktiricam bundan once igneyle korunuyordum fakat cok uyku agresif ve cilt akne sivilce artisi oldu o yuzden birakiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(8,934 puan) tarafından
Etkisi herkeste aynı olmuyor cnm 
-Reklam-
0 oy
(3,507 puan) tarafından
Bende şiddetli bel ağrısı yapiyodu Bi de adetten iki gün önce leke geliyodu geçen ay cikarttirdim bugün adet günüm leke gelmedi bel ağrısı da bayağı azaldi 
0 oy
(1,035 puan) tarafından
Bende çok şiddetli bacak ve kasık ağrısı yapıyor. Kramp gibi giriyor. Adetim çok yoğun geçiyor. Normalde hiç adet ağrısı bilmezdim ama spiral olunca başladı 
0 oy
(984 puan) tarafından
Öyle şeyler değil de aşırı kanama yaptı bana. Adetten 3 gün önce leke geliyordu adete doğru artıyor idu. 15 gün öyle geçiyordu bebek bezi giyerdim düşün. Ağrı da cabası. Ama herkeste aynı etki verecek değil tabi. Takılmadan göremezsin 
tarafından
ayni durumdayiz Fark yok
0 oy
tarafından
herkesre farkli etki.. ben adet olmadigim zamanda taktirdim daha 1 hafta oldu.. ustune kanama leke ve adet oldum.. zamanla duzene girer diyenler var cok kanama oluyor diyenler var.. ama sicilce yaptigini hic duymadim acikcasi
0 oy
(301 puan) tarafından
Valla bende aşırı kanama yapıyor bazen gecıkıyor bazen ayda ıkı defa adet oluyorum zayıfladım kansızdım daha degerlerım düştü 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
10 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sunshine (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ceylancan (1,555 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
4 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bernakra (109 puan) tarafından soruldu

382,851 soru

11,460,376 cevap

35,046 kullanıcı

...