0 oy
90 göst.
Aile kategorisinde (335 puan) tarafından
Kimligim kayboldu bulamıyorum ve bugünde hastaneden randevum vardı kimliksiz alırlarmı acaba

7 Cevaplar

0 oy
(16,057 puan) tarafından
Evlilik cüzdanını götür. 
(335 puan) tarafından
olurmu ki öyle aslinda bu yeni kimlik çıkartırken geçici kağıt veriyolar ya evde ondan olmasi lazım onu götürsem olurmu acaba
(16,057 puan) tarafından
Bazıları çok cins sorun çıkarabilirler nerden bilecem o kişinin sen olduğuna vs diye evlilik cüzdanında foto var onu götür sen ne olur ne  olmaz geçici kimliği de götür
(335 puan) tarafından
aynen ben bikere evde unutmustum kimliği sekreter baya gıcık birseydi kimliksiz işlem yapmıyorum demisti
-Reklam-
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Ben kaç kere kimliğimi evde unutup gittim pek aliskanligim yok kimlik tasima konusunda  , izah ettim tc mi soyledim hic bir sorun olmadi 
(335 puan) tarafından
bi kere bende unuttum evde kimliğimi orada sekreter baya gıcıkti kimliksiz işlem yapmıyorum demisti şimdide bebeyle onca yol gitcem almazlarsa diye tedirgin oldum
(1,521 puan) tarafından
Oyle giciklara denk gelmek de var tabi , ara sor kimligim kayip sicak da bebegimle gelecegim islem de sorun olur mu diye , basina geldiyse bir kere riske atma kendini ozaman
(335 puan) tarafından
Yeni kimlik çıkartırken geçici kağıt veriyolar ya ondan var evde onu götürsem kabul ederlermi acaba
(1,521 puan) tarafından
Eveet evett ediyorlar  etmek zorundalar , ben de gecici kimlikle noter islerimi halletmistim , etmek zorundalar zaten onun amacı kimlik yerine gecmesi kimligin yerine gelene kadar islerin onla halletmen hicbir sorun cikmaz o varsa dusunme bile
(335 puan) tarafından
var ama geçen sene evlenirken vermislerdi inşallah kabul ederler daha yeni kimlik için başvuru yapmadım elimdeki kağıt gecen seneden kalma
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ehliyetiniz varsa onu götürün yada kimlik numarasını söyleyin.
(335 puan) tarafından
yeni kimlik çıkartırken geçici kağıt veriyorlar ya o var onu götürsem olurmu acaba
0 oy
(439 puan) tarafından
Genelde tc kimlik soruyorlar kimlik istemiyorlar bence alırlar bir şansını dene
(335 puan) tarafından
Bebeyle gitcem onca yolu almazlar diye biraz tedirginim evde yeni kimlik çıkartırken geçici kağıt veriyolarla o var olmazsa onu götüreyim diyorum
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Bizim burda almıyorlar siz her ihtimale karşı biseyler alın yaniniza. 
(335 puan) tarafından
Yeni kimlik çıkartırken geçici kağıt veriyolar ya o var evde onu götürsem kabul ederlermi acaba
(1,076 puan) tarafından
Onu götürün ama yine de her ihtimale karşı kaybettiğinizi söylemeyin. Bazıları sorun çıkarmak için elinden gelen herşeyi yapıyorlar. Kişiye göre değişiyor yani kimisi alıyor  kimisi almıyor.
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Randevu varsa alırlar canım ama başvuru yap 

Acilden gidince bile aldılar beni benimde kayboldu kimlik yeni kimlik geldiği gün kullanmadığım çantanın cebinden çıktı artık 2 dane kimliğim var kalsmddpxjsşdkd
0 oy
tarafından
Urfadaysan asla bakmiyorlar
(335 puan) tarafından
Ankaradayim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 66 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu