+4 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde (265 puan) tarafından
Bazı postları okurken gerçekten kanım çekiliyor nutkum tutuluyor herkesin derdine saygım sonsuz Rabbim hepimize aydınlık versinde lütfen laf olsun diye de post açmayın hamile arkadaşlar var psikolojik sorun yaşayanlar olabilir evde yalnız kalanlar vardır aramizda etkileniyor olabilirler yapmayın 

13 Cevaplar

0 oy
(3,702 puan) tarafından
Bencillik veya safii kötülük başka açıklaması yok. 

Eğer böyle bir şey varsa. Rabbim ayet göndermiş oku aç son ses dinle. Cidden insanlar çok kötü.
(997 puan) tarafından
Kötü değil s*alak :D
-Reklam-
0 oy
(2,023 puan) tarafından
Çok film izlemiş arkadaş. Ay hayır iki de çocuk yetiştiriyor. Onlara yazık günah. Çocuklarını da paranoyak edecek. Gelecekte de bu çocuklar yuva kuracak. Allah yardımcıları olsun. 
(997 puan) tarafından
Mahalleli ye ne demeli :D
(2,023 puan) tarafından
Bence mahalle de hayali kız :D
(997 puan) tarafından
Aaa kadını niye yalancı çıkarıyorsun ayıp :D bide kadından o kadar intikam almaya çalışmış :D
(2,023 puan) tarafından
Post açtı koşşş
(997 puan) tarafından
Postu kapattı gene :D tam bir essek
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ama korkmuyor sonuçta önemli olan bu anlatıyorum anlatıyorum ama ben korkmuyorum diyo allah yarabbim
(4,548 puan) tarafından
Kadının biri manyak manyak konusuyo milleti korkutuyor anlatıp anlatıp ben korkmuyorum diyo bencil iste
(997 puan) tarafından
Kadının biri post açtı kadının çocuklarına 3 harfliler gözünün önünde bacaklarını kırmış önce oğlunun sonra kızının . Sebebi ise evi sirkeli su ile temizlediği için intikam almışlar:D bide birşey yapamamış kadın karabasan tutmuş onu yakalamış az daha boğuyormuş :D
(3,181 puan) tarafından
Ne zMan yazdı bunu kız
(997 puan) tarafından
Yarım saat önce :D şimdi yeni post açtı korkanlar girmesin o kadar açıklama başlıklı post açmış :D
(3,181 puan) tarafından
Ay gör9dm hayal ürünü yazmış :))
0 oy
(10,371 puan) tarafından
Ne oldu kız kime diyonuz
(997 puan) tarafından
Kadının biri post açtı kadının çocuklarına 3 harfliler gözünün önünde bacaklarını kırmış önce oğlunun sonra kızının . Sebebi ise evi sirkeli su ile temizlediği için intikam almışlar:D bide birşey yapamamış kadın karabasan tutmuş onu yakalamış az daha boğuyormuş :D
(19 puan) tarafından
Kızımın bacağını kırmadı ne yalan uyduruyorsun bunu rüyada gördüm uyqndigimda da gerçekten doktora gittik kırılmıştı alçıya aldık ben ruyqda karabasqn gördüm hareket edemedim oğlum yankmda uyuyordu ama sesimi duyuramadim o sıra karabasan beni boğmaya çalıştı ezan okundu uyandım aksqmda oğlumu hastaneye götürdük çok qgliyordu etrafa bakıp ağlıyordu ayagi 2 tane kırılmış
(997 puan) tarafından
He işte ben öyle anladım her neyse bacım sonuç olarak onlar kırmış birinin birşeyini :D
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Valla böyle eğlenir gibi yazanların sadece dalga geçtiğini düşünüyorum gerçekse bile inanamıyorum o tiplere malesef 
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin millete bencil insan çok logusa var hamile var milletin günahına girmekten başka birşey degil
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ne oldu kız biri bize anlatsın 
(2,023 puan) tarafından
Bende dedim ki çocuklarının psikolojisini bozma git tedavi ol bana diyo ki çöpe mi attım sanki her şeyi alıyorum tv izlerler falan diyo annelik sadece maddi ihtiyaçları karşılamak mıdır ya bi de marifet gibi gelmiş bunları yapıyorum diyo oldu çöpe atsaydı. Allah akıl versin ya çok geri kafalı.
(7,376 puan) tarafından
Herşeyi saçma şeylere yormuş desene belliki akli dengesi yerinde değil bunlarda yakında tuvaleti yapma saatlerini yazacaklar benim düşüncem diye tövbe tövbe saçma saçma şeyler
(2,023 puan) tarafından
Kız yarın bu çocuklar insan içine karışacak evlenecek yuva kuracak sonra psikolojik sorunları olan bireyler olup başkalarına hayatı dar edecekler. Böyle böyle yetişiyo sorunlu bireyler. Anne acil tedavi olmalı bence.
(7,376 puan) tarafından
Valla canım sürekli böyle disunuyorsa yazık gerçekten çocuklara çocuklarda her şeyi onlara yorarlar
(2,023 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(625 puan) tarafından
Ne olmuş ki kalkmış mı post
0 oy
tarafından
Kendisi korkmuyormus sıkıntı yok eminim anlattığı hiç biri doğru değil eğer öyle birsey olsa korkarak yazar ama bu bildiğimiz dalga geçerek anlatıyor hamile olmama rağmen ürktüm 
(13,887 puan) tarafından
Asko hangi posttan bahsediyorlar
tarafından
Dur kaldirmadilarsa atayım bugün hep onun postlari vardi
tarafından
(13,887 puan) tarafından
Hee normal şeyler bunlar ben evd3 olan garip olayları bu kadar kafaya takmıyorum sjsjsjsjs
tarafından
Ama kadın bildiğin insanı korkutuyor hamileler için korkan yazma dedim ben korkmuyorum diyor sjsj
0 oy
(119,338 puan) tarafından

konu ne bilmiyorum ama bazilarida çok ödlek hani biri uyurken elime ayagima kina yakmislar diyo öbürü aayyy 3 harfliler yapmistir basliga neden yazmadin kalbim sıkıştı diyo sanki ööh desem düşüp ölcek ciddi ciddi herseyden korkan varmi yaa 8-)

(483 puan) tarafından
Evet var. Tahmin bile edemezsin o korkuyu. Çok kötü bir şey :(
(119,338 puan) tarafından
panik ve anks varmi o yuzdenmi korkunuz
(483 puan) tarafından
Evet panik var ve başka sebepleri de var
0 oy
tarafından
Hayır buraya yönetmenler film şirketleri falan da girip okumuyor kime yaziliyor bu senaryolar 
0 oy
(19 puan) tarafından
Ben posta eşya durup duruken kırılmış demişim yorum yapanalr demiş kuran aç  hoca felan dmis ben kim kırmış ztn bilmiyorum görmedim ztn  onlar kurqn aç deyince aklıma normal.olarak cin geldi ben posta şaşkınım demişim iyi okusalar anlarlar ben demedim yok cin yapmış yok bilmem şu yapmış demedim iftira atmayın ya okumanız yok ya da okuduğunuzu algılamiyorsunuz kimin yaptigi belli değil ama yorumdakiler demiş cin yakmıştır kuran aç demiş ben şahsen istediğim cvp bizde de oluyor normal demenizi beklerdim  ama herkes cin yapmis demis

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 100 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 839 göst.
8 Aralık 2021 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
21 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.