0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (380 puan) tarafından

o kadar yumuşatıcı denedim yumoşun lilyumu amberini de kullandim çamaşırlarda yıkandıktan sonra koku bırakıyo ama bir bulut kadar değil gerçekten bi alıp deneyim dedim bulutun mavisini övdüler baya evin her yeri koktu bu performansı yumoştan da beklerdim yinede ikisi arasında kararsız kaldım :) siz hangisini kullanıyorsunuz

image

3 Cevaplar

0 oy
(210 puan) tarafından
Ben her ilkisinide kullanıyorum ama en son 2 paket indirimden  mavi yumoş aldım hamileliktende olabilir bir değişik geliyor kokusu allahtan şimdi bitti de bide perosun sarı olanını dene oda çok güzel ben begendim
(380 puan) tarafından
valla sürekli değiştirmekten usandım biseyde sabit kalmak istiyorum bulut 50 lira peros 70 lira peros dahamı iyi diye düşündürüyor insanı kararsız kaldım
(210 puan) tarafından
Bence onada şans verebilirsin ama hangisi uygunsa fark etmez tercih senin tabi
(380 puan) tarafından
benim icin camasirlar mis gibi koksun yeter hangi yumusatici olursa olsun en iyi markalardan yumos lilyum camasirlar yikandiktan sonra az kokuyo evin içi bulut maviyi denedim evin her yeri koktu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yumoşu beğeniyorum özellikle hanımeli ama aşırı pahalanmış bu bulut maviyi deniycem bakalım kalıcılığı varmı olacak mı . Birde bulutun mor olanı güzel kokuyor onuda deneyebilirim
(380 puan) tarafından
evet cnm yumoş 88 tl olmuş en son amberini kullaniyodum yine az çok camaşırlar da koku bırakıyordu hem fiyati artti diye hemde farkli bi yumusatici denemek istedim bu bulut maviyi övdüler de övdüler bi deneyim dedim evin içi her yeri koktu aynı performansi yumoştan da beklerdim
tarafından
Bende mavi alayım bari
(380 puan) tarafından
dene yaz merak ediyorum moruda güzel diyolar mavide kücük konsantre olanlardan al. siyahı varmis bide inci serisi o yok onada cok güzel diyolar bime hic gelmiyor
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Yumuşatıcı beni çok tıkıyor ya kullanamıyorum. Onun yerine direk sıvı deterjan kullanıyorum. Hem güzel kokuyo hem temizliyor işte sjsjsjsj

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 127 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde MinnieMouse (623 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 154 göst.
0 oy
4 cevap 84 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 222 göst.

386,704 soru