0 oy
95 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (237 puan) tarafından
Bütün tencerelerim mahvolmus.

Çelik tencere sağlıklı diyorlar, 

Şöyle yapışmayan,  kararmayan bir tencere seti önerisi olan var mi?

Ben Emsan çelik tencere almıştım hep karardı, yapışıyordu da. Diger tencerelerinde hep kapakları kirildi. 

Yeni bir takim almak istiyorum. Uzun uzun yillar kullanabilecegim. Malum herşey pahali. Uzun yıllar beni idare etsin iatiyorum

Şimdiden teşekkür ederim.

8 Cevaplar

0 oy
(13,241 puan) tarafından
İyi akşamlar ☺️

Kaynanam almisti banada , korkmaz memnunum 
-Reklam-
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Beş sene önce karaca almıştm temcerelerimi çok iyi çıktı hâlâ bir çizik kararması bile yok aynı şekil çelik sahan takimini Emsan almıştım o da iyi çıktı biraz da şansa be kuzum . Yengem karaca aldi birden karardı temcereleri 
(237 puan) tarafından
Aynen bende emsan aldim. Mahvoldular
0 oy
tarafından
schaffer kullaniyorum 10 yildir bisi olmadi.. bir de tefal kulaniyorum o da cok guzel.. lakin celigin yapismayami yok
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Korkmaz benim tüm çelik tencerelerim, çok memnunum 
0 oy
(8,704 puan) tarafından
Parayı umursamıyorsanız fissler yok normal fiyatlı bir şey olsun derseniz emsan. Emsan kullanıyorum ben memnunum. Ama keşke fiyatlar uçmadan fissler alsaydım diyorum
(237 puan) tarafından
Bi bakacağım ins
0 oy
(120,490 puan) tarafından
1.numara kitchenaid dunyanin en iyisi verdin paraya bakma sana 30 40 yil gider onderece iyi

2. numara siemensin celik tencereleri oda super otesi haa ilk basta saglam paraya patlar almasi ama bi al ömür boyu gider
(237 puan) tarafından
Bakacagim insallah
0 oy
(14,701 puan) tarafından
Çelikte korkmaz seviyorum ben benimkiler korkmaz değil ucuz bir şey iyice elden çıksınlar korkmazla yenileyeceģim
0 oy
(16,976 puan) tarafından
Korkmaz çelikte çok iyidir. Gulsan kullanıyorum bn. Kalın tabanli olan 18-10 çelik almalısın. Korkmaz Vera hem sade hem kalın tabanlı bı model

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 140 göst.
3 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevda01 (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 378 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ❤ Bulut Miraç ❤‍‍ (230 puan) tarafından soruldu

393,805 soru

11,776,753 cevap

35,795 kullanıcı

...