0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (1,022 puan) tarafından
Kızlar yaklaşık 1 2 haftadır kızımın uykuları aşırı düzensiz gece uyumuyor bende bu aralar biraz stresliyim oyüzden uyuyamıyorum oyüzden biraz da benden dolayı dğzeltemedik neyse 

Bu süreçte eşim normalde uykuda gün içinde yaşadığı şeyleri yada düşündüğü şeyleri vs konulur 

Ama bugün Türkçe başlarsa başka bir dilde devam ediyor 

Bilmiyorum emin olmamakla beraber her hangi bir yabancı dil değil yani böyle saçmalamak gibi değişik konuluyor kızım yanına gitti Bişey sordu cevap olarak yine Türkçe başlayıp devamını saçma sapan konuluyor az bazı şeyleri Rusça benzettim ama değil yani bence niye ye böyle 

7 Cevaplar

0 oy
(1,347 puan) tarafından
Videoya çekip söylediği yabancı şeyleri araştır Google çeviriyle 
-Reklam-
0 oy
(19 puan) tarafından
Benim eşimde bi ara ilk evlendigimiz zmn eski yabancı sevgilisini sayıkliyordu kim dediğim zmn yine konudan ayrı şeyler söylüyordu sanırım rüya görünce konuşuyorlar 
0 oy
(173 puan) tarafından
Kimseye anlatamadiklarini sayikliyorlar. Bizimkide aldattığı kadını sayikliyordu
0 oy
tarafından
Normalde eşin yabancı dil biliyor mu? :D bilmiyorsa biraz korkucam da.. 
(1,022 puan) tarafından
Evet biliyor Rusça biliyor gün içinde dükkana yabancı müşteriler de geliyor geceleri hep uykusunda birilerine Bişey satar müşterilerle konuşur ama ilk defa böyle yabancı dil gibi konuştu sanırım bu sefer rüyasında yabancı müşteri geldi slsmsm
0 oy
(142 puan) tarafından
Canım yabancı dil değildir o .Benim eşim de sayiklar ve bazen söylediği inanılmaz karışık olur anlaşılmaz, o uykunun ağırlığıyla ağzını dilini tam kullanamıyor ya insan ondan kaynaklı 
(1,022 puan) tarafından
Olabilir
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Sesini kaydedip dil bilen birilerine dinletin gercekten yabancı dil mi.Belki milyonda bir olacak psikolojik bı durumdur.Ama genelde konuşanlar net konuşmaz saçmalar.Cok yorgun ve uykusuz olduğu için tam derin uykuya geçemiyordur ondan olabilir 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 829 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde hanimeli (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 844 göst.
10 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 114 göst.
0 oy
5 cevap 432 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (448 puan) tarafından soruldu