0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (677 puan) tarafından
Memede uyauyan bi oğlum var hamileyim artık dermanım kalmadı kansızlık var git gide ağırlaşmaya başladım o yüzden memeyi bırakma kararı aldım ama oğlum uykuya geçişte memeyi tercih ediyor sallanmak istemiyor nasıl bi yol izlemeliyim nasıl yöntemler denemem gerekiyor 1 yaşında oğlum zor olacak ama bunu yapmam gerekiyor diğer bebeğim için 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ay cok kucuk daha :( memeye de duskunse ınsan uzulur, yapıcak bırsey yok direk kes gitsin hamılesın sonucta

(677 puan) tarafından
Direk kesemiyorum ne yazık ki uykuyu meme de yapıyor uyku harici meme vermiyorum oyalıyorum sürekli
-Reklam-
0 oy
(60 puan) tarafından
Memeye çok düşkünse çok zor bırakır ya :(( benim oğlum 3 yaş 3 aylık Ken bıraktı denemediğim yöntem kalmadı sonra araya kırgınlıkta giriyor memeyi bıraktık diye bana neler etti bence küçük Ken bırakmak çok mantıklı oluyor ama tabi piskolojinizde bozulmayacak şekilde olursa süper olur yıpratıcı bir dönem çünkü dayanabilseydin ikisi bir devam ederdi kiskançlikta pek olmazdı diye düşünüyorum kendini nasıl daha iyi hissediyorsan o yönde ilerle bence 
(677 puan) tarafından
Uyku için çözüm bulsam kendime geri kolay
0 oy
(17 puan) tarafından
Aynı durumdayız canım kızım 1 yaşında 2 aylık hamileyim emmeden asla uyumuyor geceleri sürekli emmek için kalkıyordu ilk gece uyuturken verdim uyandığında vermedim zorlanmadı ikinci gece asla durmadı süt verdim içmedi su verdim içmedi uyumadı hep ağladı dayanamadım bende ağladım ve verdim meme. O günden bu yana kızım daha bağımlı oldu gün içinde emme aramayan kızım tşörtümü kaldırmaya başladı, gece iki üç defa uyanan bebek gitti bin defa kalkan meme ağzında dursun isteyen ağlayan sürekli emmek isteyen bi çocuğa dönüştü ve bende çok yıprandım yoruldum sinirlerim bozuldu ama kesemiyorum cesaretim yok nasıl yapıcam bilmiyorum uykusuzluktan çok geriliyorum 
(677 puan) tarafından
Meme kesme işi kolay bi iki gün aç kalacak çünkü bizim ki hemen yemeden kesiliyor önemli olan ilk önce uyku gerisi çok kolay olacak
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Oyyy kuzum ya tandem için sağlık durumun el vermiyor mu canım çok küçükmüş ama kesicem dersen de sabır taşını duymuştum 
(677 puan) tarafından
Bu aya kadar dayandım ama bu sefer de bedenim artık dur demeye başladı ilk önce uyku işini halletmem lazım sonra memeden kesecem

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 137 göst.
17 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 213 göst.
0 oy
6 cevap 64 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (825 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
9 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek2844 (49 puan) tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...