0 oy
540 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar netten siparis verir misiniz bebek elbisesi için falan:) ben az önce bebegen diye bir siteye denk geldim hem uygun hemde güzel kıyafetler var 

Acaba aranizda burdan elbise alan olmuşmu yani hem kalite hemde güvenilirlik açısından nasıl bir site bilen var mı??

12 Cevaplar

0 oy
(497 puan) tarafından
Hep internetten alıyorum özellikle Trendyol, mamino, carter's bunlar çok kaliteli.

Dediğin siteyi bilmiyorum ama bende enucuzbebekmarket diye bir siteden uyku tulum ve bere almıştım çok güzel geldiler. 
tarafından
Onlara bi bakayım saol cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben aldim ordan resimlerini ekliyorum canim bekle:)

tarafından
Tm cnm bekliyorum
0 oy
(352 puan) tarafından
Ben LC den falan alıyorum kuzumm :) orayı bilmiyorum illaki alan vardır ama
tarafından
Bende ilk defa denk geldim inş alan çıkar sol canm
(352 puan) tarafından
İnşallah kuzumm :)
0 oy
tarafından

image

image

image

bunlari bebegenden aldim kuzum. Dikis yerini ozellikle cektim cok aman aman bi kalitesi yok ancak 30 da benzer renklerle yikayip utuledim rengi solmadi bebekler cabuk büyüyor ben yine ordan almaya devam edebilirim gunluk kiyafetlerini. Bir sorun yasamadim ❤️

tarafından
Su palyacoluyu yikamadim bitek ona zaten daha var buyuk almisim :)) digerleri solmadi :))
tarafından
Solmamasi iyi ama
tarafından
Eger yuksek dereceye atsaydim belki farkli olabilirdi ama dedigim gibi zaten beek kiyafetlerine ozeniyoruz utuluyoruz falan. Gunluge al gitsin. Biraz daha kaliteli aldigin seyleri biyere giderken giydirirsin
tarafından
Canım zaten ev için alcam burdan yoksa dışarıya kendim çıkıp alcam doğum martta olcak ya ondan zaten yaza inş büyürler genç olacaklar ALLAH 'ın izniyle papyonlu tarzı falan giyerler
tarafından
Ahhh insaallah :)) ❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Dediğin siteyi biliyorm canm takipdeym çok güzel ve uygun alanda cok
tarafından
Evet takip ediyorum eğer olmazsa alicam
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Simdiye kadar hic interneten almadim
tarafından
Bende almadım ama ilk defa denk geldim alan olmuş
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Ben verdim canım geldi hepsinden memnun kaldım biri hariç yıkayınca rengi çıkıyoo
tarafından
Arada çıkıyor öyle :):)
(1,816 puan) tarafından
Evet canım ben enucuzbebek.com dan yapmıştım uygundu herşey
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ben sordum canim ordaki tavsan tulumunu falan whatsuptan gorustuk gayet guzel ilgileniyorlar ama siparis vermedim civilden cok memnunum butun siparislerimi ondan aliyorum
tarafından
Civile de bakıyom ordan şüphem yok ama bu siteye pek denk gelmedim alan olmuş bende bi kaç tane aliyim dedim
(2,765 puan) tarafından
Bak benim almak istedigimin fotosunu atayim sana
tarafından
At cnm bekliyrm
0 oy
(2,765 puan) tarafından

image

image

bak bu ikisini alicam ocak ayinda rabbim nasip ederse insallah fiyatlarida uygun ama ne kadar guvenilir orasini bilmiyorum
(2,765 puan) tarafından
Adı arda admine soyledim ama bilmiyorum yazarmi
tarafından
Nerden anladın kız
(2,765 puan) tarafından
Kiz baksana sayfaya ne zaman hamile kaldiniz diyor cinsel bi soru sormus iki saat once kaydolmus
tarafından
Yazdım kız denk gelmedim ya ne utanmazlar var
(2,765 puan) tarafından
Kimsede utanma yok ne anliyorlar boyle sayfalardan bilmiyorum google amcaya gitsinler daha iyi
0 oy
tarafından
Evet alıyorum orda da almıştım bir kaç şey ☺️ 
tarafından
Kalitesi iyimi acaba
tarafından
Evet canım iyi brn memnun kalmıştım
tarafından
Bende bi kaç bisey alcam iyi oldu saol canim❤
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Ben internetten kiayfet alamiyorum kucuk gelir diye korkuyorum oglum 14 aylik ama bazen 3 yas kiyafeti giyiyo ondan dolayi
tarafından
Bende normalde asla almam ama bu sitede hoşuma giden olunca merak ettim
0 oy
(389 puan) tarafından

Çillim e bakabilirsin ben oradan aliyorum hem uygun hemde kaliteli

tarafından
Oraya bakıyorum cnm saol

İlgili bir soru bulunamadı

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...