0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından

Ekim 1 inde dogum günüm umarim eşim hatırlar :/ ama gececi vardiyasına denk geliyo üstelik gececi :) hep sanssizim bu konuda ben ya :D bide haninlah gebe olup olmsdigim belli drgil acayip midem bulanıyor yaa :(

4 Cevaplar

0 oy
(19 puan) tarafından

Canim dusunce onemli bir gece once yada bir gece snra yada musait oldugunda kutlamasi da kabul edilebilir bence cnku calisiyormus adam napsin.. Adet gunun gecti mi??

(12 puan) tarafından
Evet 4 gün geçti
(19 puan) tarafından
Hmm bence saglik ocaginda tahlil yaptir canim cnku eger varsa ki istiyosan insallah vardir o zaman folik asit baslaman lazim hemen ihmal etmeden onemli cnku o bebek gelisimi icin
(12 puan) tarafından
Gitmem şart yani öyle mi
(19 puan) tarafından
Yani aslinda once evde idrar testide yapabilirsin onun aonucuna gore de gidebilirain ama en net sonucu kan tahlili verir oyuzden git yaptie yarin zaten 4gun de gecikmis olsa cikar cnku benim gec dollenme olmasina ragmen 5gun gecmiati kanda cikmisti 37ydi inaallah seninde bebisin seninledir canim
(12 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkürler :)
-Reklam-
0 oy
(351 puan) tarafından

Hamile olma ihtimalin varsa bi test yaptır o sana değil sen ona hediye vermiş olursun :) unutursa yada beklentinin altında bisey olursa da boşver üzülme. Doğum günü vb günlere bizim.kadar önem vermiyor erkekler. Benim eşim ilk 1 yıl her ayimizi kutladı hediyeler suprizlrr. 1 yıldan sonra daha sade şeylere dondu :) 

(12 puan) tarafından
Öyle oluyo galiba ya :) ama dediğin gibi bebek ona en büyük sürpriz olucak galiba :)
0 oy
(158 puan) tarafından

Canım 17 temmuzdu doğum günüm gece 12 oldu hala eşimden kutlamasını bekliyodm saate baktığımı fark etti geldi yanıma doğum günün kutlu olsun minnak karım dedi gitti TV izledi :D

(12 puan) tarafından
:D onu demiş ya :D sende şükür et kuzum :D
(158 puan) tarafından
Insan bişeyler bekliyor yinede canım bak onun doğum günü 1 ay sonra ben şimdiden hazırlıklara başladım erkek milleti anlamaz böyle şeylerden anlayanlarda bize denk gelmez :D
0 oy
tarafından

Bende sabirsizca bekliyordum hatirlasa yeterdi bana  ama biraz degisik oldu 
Eve geldi isten ikimizde turkcell kullanyoruz paketle ilgili bisi sormak icin musteri hizmetlerni aradi sordu cevap aldi flan derken musteri temsilcisi demesin mi esinizinde bugun dogum gunuymus hanimefendiye mutlu yillar dileriz diye esim utandi uzuldu musteri temsilcisi soruyo okan bey unutmus muydunuz yoksa kutlayin efendim flan dedi :D bana gulme geldi telfon kapaninca sarildi valaha unutmusum kafam cok dolu bitanem dedi bende gercekten mi unutmustun dedim inanamadim snra optu oyle gonlumu aldi :D guzel bi animiz oldu :D iyiki varsin bos bogaz musteri temsilcisi :D bu ara sorunlari var cok kosturuyo yoksa unutmazdi biliyorum ve birbirimizi cok seviyoruz bana onun aski yeter :) defalarca ozur diledi gece oldu yattik hala iyiki dogmus benim karim diyo gulmem icin ugrasiyodu  :)

(12 puan) tarafından
Benimki de öyle bişeye kizarsam beni güldürene kadar canı çıkıyo :)
tarafından
Ne guzel iste boyle sevilince zaten insan kizamiyoda :D

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 51 göst.
0 oy
9 cevap 97 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Nazeymen (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy