0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (224 puan) tarafından
Sorum yukarıda

19 Cevaplar

0 oy
(2,698 puan) tarafından

Evet kızkardsşimin çocuğunu emzirdim 

(224 puan) tarafından
Kardeş olsunlar diye mi yoksa sütü mü yoktu
(2,698 puan) tarafından
Sütü yoktu yetmiyodu gerçi benimde ahım şahım yoktu ama genede emzirdim biraz sonra da mamaya geçti zaten şimdi 3 yaşında
(224 puan) tarafından
Allah bağışlasın cnm
(2,698 puan) tarafından
Sağol canım benim
-Reklam-
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Sütüm benim bebelere yetmediki yapsam :/
(224 puan) tarafından
Ay kıyamam canım benim senin ki ikiz miydi
(7,300 puan) tarafından
Yok kız aralarında 2 buçuk yaş var
(224 puan) tarafından
Peki  zor mu iki çocuk benim bir var ikiye cesaret yok
(7,300 puan) tarafından
Zor ama güzel
(224 puan) tarafından
Aklıma koydun gujcgj
0 oy
(2,152 puan) tarafından
Yapmak istiyorum ama cesaret edemiyorum bende. Büyüdüklerinde aşık falan olurlar sıkıntı yakın çevrem hep :D 
(224 puan) tarafından
Hahahhaha bende onu düşünüyorum
0 oy
(1,484 puan) tarafından
2 gorimcemin de ilk çocuklarını emzirdim ileride rahat vakit geçirebilsinler diye 
(2,704 puan) tarafından
Kardes oluyolar ya namahrem olmasin diye
(224 puan) tarafından
Kiz ya çocuklar aşık olsa oda var hfgg
(2,704 puan) tarafından
Valla esimin de sut kardesi varmis bi tane kiz. Ama ne gordum ne konustum :) kuzenimle bi hafta var aramizda ayni cinsiyet olsaydi sut kardes yapicaktim belki kizimin kardesi olmaz diye cunku ben de tedaviyle hamile kaldim. Ama benimki kiz onunki erkek o yuzden vazgectim :))
(224 puan) tarafından
En doğrusunu yaptın valla gönül bu ahhaha
(1,484 puan) tarafından
Aynen mahremiyet olmasın diye
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Yapmadim hiç ama yapanların çok dikkat etmesi lazım diye düşünüyorum 
(224 puan) tarafından
Evet bencede
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Arkadaşımın çocuğunu emzirdim bir kaç kez 
(224 puan) tarafından
Sütü mü yoktu
(6,361 puan) tarafından
Yo vardı süt kardeşi olsun istedik o da benim kızımı emzirdi
(224 puan) tarafından
İkisi kızdı dimi ilerde aşık olmasınlar diye hshs
(6,361 puan) tarafından
Benim kız onun erkek.
(224 puan) tarafından
Hi anladım canm
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Ben emzirmedim belki amca çocuğu vs olsa emzirdim bebek filan nikah düşmüyor çünkü amca çocuğuna ama başka çocuğu bilmiyorum ya kardeş oluyorlar çünkü ilerde birşey olur severler filan birbirini böyle bı riske giremezdim 
(224 puan) tarafından
Ya sen cnm
(78 puan) tarafından
Amca çocukları beraber büyümüşler diye o gözle bakılmayabilir  ama kardeş değiller ve evlenmelerine hiçbir sakınca yoktur.
(4,548 puan) tarafından
Denizli bizde kardeş sayılır babaları bir olduğu için bilmiyorum canim hiç öyle evlenende olmadı abi kardeş hep
(224 puan) tarafından
Bencede öyle olması gerekiyor akraba evliliği bende karşıyım
tarafından
Akraba evliliğine karşıyım ama nikah düşüyor canım iyice araştırın iç içe yaşamak günah
0 oy
(78 puan) tarafından
Yakın arkadaşım hamileyken korona oldu. Maalesef kaybettik ama bebeği kurtuldu o sıra oğlumu emziriyordm . Arkadaşımın annesi rica etti sütünden verir misin diye . Evim uzaktı diye hiç emzirmedm ama süt sağıp veriyordum. Süt annesi oldum iyi ki de oldum 
(224 puan) tarafından
Allah hayrını kabul etsin canım
(78 puan) tarafından
Tşk ederim. Ha bir de ben çalışıyorum o ara eltimle kaynanam bize gelmişti bir haftaligina . Oğlum ağlamış herhalde kaynanam eltime demiş emzir . Eltim de emzirmis . Ben eve geldim gülerek anlatıyorlar işte oğlun memeyi tuttu bırakmadı. Bir yandan sinir oldum çünkü oğlum büyüktü yemek verebilirsiniz dedim. Diğer gün gene kalkmış emzirmiş. Bu sefer dedim sakın bir daha emzirmeyin. Çünkü gereksiz bir emzirmeydi oğlum küçük olsa anlarım da bir yaşını doldurmuş çocuğu niye emziriyon. Durduk yerde oğlumun süt annesi oldu :))
(224 puan) tarafından
Hahahah valla durduk yere olmuş ben olsam bende sinir olurum tabiki memeyi bırakmamış falan demeleri hele hahahah neyse boşver canım belki iyilik yapmak istemişler bdbd
(692 puan) tarafından
Ne kadar gereksiz Bi yaklaşım anneden habersiz emzirmek marifet sayıyorlar
Rabbım rahmet eylesin Allah razı olsun senden
(78 puan) tarafından
Aynen öyle . Ben bile çok düşündüm süt anne olurken. Eşimden izin aldm bir de ikimizin de bebekleri erkekti. Onun 2 erkek benim de erkekti . Allah'tan eltimi seviyorum yoksa daha da sinir olurdum.:) Senden de razı olsun canım
0 oy
tarafından
Yapmadım ama süt annem var
0 oy
(3,400 puan) tarafından
Erkek kardeşimin çocuğunu emzirdim nalet olasinca annesi 8 aylıkken bırakıp gitmişti kizmdan 37 gün büyüktü bebek mama falan da almadı mecbur emzirdim hala aklıma geldikçe ağlarım o çocuğun meme me sarilmasina cop cop emmesine
(224 puan) tarafından
Kiyamam ya şuan ne durumda çocuk
(3,400 puan) tarafından
Şuan annem bakıyor cooook coook iyi durumda Allah'ıma binlerce şükür annesi ne arıyor ne soruyor 6 tane daha çocuğu varmış hepsi yuvada koruyucu ailede Rabbime bin şükür çocuğumuz bizde sağlığı yerinde gül gibi bakıyor anam
(224 puan) tarafından
Oha kız bunun amacı ne acaba bide siz aldığınızda o zaman o bekar miydi kaçıncı evliliydi
(3,400 puan) tarafından
Biz ikinci evligiligi ama çocuğu yok diye biliyorduk hepsi döküldü sonradan ortaya
(224 puan) tarafından
Ya şaka gibi niye tanımadık insanları aliyonuzzzz
0 oy
(692 puan) tarafından
Ablamın 3.kizini emziridim kalpkalpkalp 
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Hayır kimseye süt vermedim kimsede benim çocuklarima vermedi
0 oy
tarafından
Iki eltimin çocuğunu emzirdim dayımın oğlunu emzirdim eltilerimin sütü yoktu dayiminda eşi göğüslerinden ameliyat olmuştu o yüzden emzirdim 
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Hayirrr kuzenimin eşi dedi çocukları süt kardeş yapalım diye ikisi de erkek ben kabul etmedim başka çocuğu emzirmek istemedim şimdi olsa yine istemem
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Abimin iki oğlunu emzirdim.

Yengemde benim kızımı emzirdi.
0 oy
tarafından
Eltimin oglunu emzirdim. Benimde oglandi. Ama bildiğim şöyle oluyor ben şimdi o çocuğu emzirdim ya dinen benden doğan hiçbir çocukla evlenemez o çocuk. Benden doğmuş kabul ediliyor. Benim kızlara gönlü düşse evlenemez mesela. 

Ama oğlumun durumu nasıl bilmiyorum. Oğlum amca kızıyla evlenebilir mi mesela. Evet o çocukla süt kardeşi oldu ama kendi amca kızlarıyla evlenebilir mi o kismi bir hocaya danışmak isterim 
0 oy
tarafından
Yapmadim yapmamda
0 oy
(684 puan) tarafından
Ben yapmadım ama benim teyzem süt annem doğumdan sonra oğlu ölmüş peşine annem doğum yapınca babamla annem benim adımı teyzeme verdirmisler sütü varken de beni de emzirmis huyum suyum nerdeyse hepsi teyzem :D teyzemin çocukları da beni kardeşlerinden farksız sever sayarlar bende onları bende çok emzireyim çocuklarımın bı süt kardeşi olsun isterdim ama nasip olmadı 
0 oy
(400 puan) tarafından
Evet yigenimi emzirmistim ablamın bebeğini

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 127 göst.
17 Aralık 2022 Aile kategorisinde Delinin biri (2,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,001 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 381 göst.