0 oy
127 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (50 puan) tarafından

Kizlar bacağımda durduk yere böyle kahverengi benekler çıkıverdi bide genital bolgemin üst kısmındaki çıkmış nedir bu ya 

image

4 Cevaplar

0 oy
(119,499 puan) tarafından
batik onlar kiz
(50 puan) tarafından
Kız batık demiyorum orada kahverengi leke var
-Reklam-
0 oy
(210 puan) tarafından

Bebeklerde çıkar ya ilk dogduklarin da onun gibi sanki sirt dikeni gibi kıl onlar dimi diken gibi:ermm:

(50 puan) tarafından
Kız oradaki siyah kılları demiyorum kahverengi benekler var onlar
(210 puan) tarafından
Hahaha biz direk kıl sevmediğimiz konular kıllar ona gözüm çarptı.... egzama olmuş olabilir alerjik birşey olabilir doktora görün canim
(50 puan) tarafından
Kız egzama olsa kalınmaz mi kaşınma yok
0 oy
(50 puan) tarafından

Burda daha belirgin hahverngi yuvarlak olan 

image

0 oy
tarafından
Egzama kuzum
(50 puan) tarafından
Canım kaşınma yok bildiğin önce küçük bir lekeydi sonra yayılıp büyüdü kahverengi
tarafından
Egzamada kasıntı sart degil ben 4 aydir egzamayla ugrasıyirum elelrim hep bu lekelerle doluydu kremler losyonlar vs vs anca gecti suan cilt kurulugum kaldı ins oda gecer
(50 puan) tarafından
Bu lekelerden miydi canım yüzüme bulaşmaz demi aniden çıktı genital bolgemin imustunde de var
tarafından
Heryerde cıkabilir kuzum egzama vucutta yayılır ama baskasına bulasmaz bol bol nemlendirici ve losyonlar ayriyetten asla elin deterjana girmicek kimyasallara bay bay diceksin yada eldivenle yapcaksin butun ev islerini ben eldiven takip yapiyorum probiyotik al birde bagirsak floran bozulduysa oda egzama yapar

İlgili sorular

+1 oy
0 cevap 66 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 237 göst.
0 oy
1 cevap 100 göst.
24 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu