0 oy
498 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
Kızlar ilk defa böyle birşey soruyorum utaniyorum da sormaya eşim afedersiniz çok düşkündür beraber olmaya yani beraber olmasa bile diğer türlü yapmaya 2 ayda 3 en fazla 4 kere oldu evde çok paspal giyiniyorum acaba ondan mi dedim ama hep böyleydim afedersiniz bu gün giyindim süslendim yine üstüme bile bakmadı bir kere sordum neden diye işte yumurtlama günün çok uzun dedi dedim napayim yani o benim elimde mi sanki biz geri çekilmeye korunduğumuz için o günlere dikkat ediyoruz aldatma falan yok yine ilgili her zamanki gibi ama yakınlaşma yok kendi kendime sinir olmaya başladım telefon hep ortada öyle videolar falan da izlemez 

13 Cevaplar

0 oy
(4,661 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Adet dönemi yumurtlama dönemi başım agiryor dönemi falan mı oluyor anlamadım hamile kalacaksan adet bittiği gibi kalırsın en iyisi başka yöntemler denemelisin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yumurtlama zamanı ilişki olmuyor mu
(52 puan) tarafından
Hamile kalma riski var diye biz yapmıyoruz canım korunmak için yani
tarafından
Hımm diğer gunlerde hamile kalma olasılığı var
tarafından
Saçma bence. Yumurtlama gününde prezarvatifle fln yapın. Demmki soguyo araya zaman girince
0 oy
(7,053 puan) tarafından
Bazı dönemler temassizlik özelliği yukleniyo bunlara bacım olabilir çok yaptıysanız sıkılmıştır biraz kendi haline bırak sonra yaklsa farklı biseyler yap yatak odanızı canlı tut yenilikler yap yuvayı dişi mur kuruyo diyolar ya gerçekten öyle erkek milletinin gözünü gönlünü doyurmak çok zor evlilik çok zor amaaan 
(52 puan) tarafından
Ay sinir oldum ya yan baksam iştahlanan adam o kadar giyindim süslendim umrunda değil kendimi yetersiz hissettim vallah ben yaklaştım daha önceden onu da anlamamazlıktan geldi
(7,053 puan) tarafından
Kadın olmak çok zor gerçekten bu durumu da yaşamayan bilmez
0 oy
(6,380 puan) tarafından
Eşin cokt düşkün ama akıntın oluyor diye diğer türlü yani sürtünme falan mı oluyor daha çok doğru mu anladım 
(52 puan) tarafından
Akıntıdan değil yumurtlama dönemi hamile kalma riski var ya o yüzden korunmak için yani
(6,380 puan) tarafından
İyide o risk adet bitiminden itibaren olacağın güne kadar var zaten diğer günlerde korumuyorsanz yine hamile kalırsin
0 oy
(48,700 puan) tarafından
diger türlüsü nasıl oluyor ki☺️
(48,700 puan) tarafından
beraber olmadan olmuyo bizde ya olcan ya olca n ondan bilemedim☺️
(52 puan) tarafından
İşte yumurtlama günü 10 gün sürüyo korunmak için beraber olmadan birşeyler oluyo
tarafından
Ayyyy ikboş ya olcak ya olcak
tarafından
E yumurtlama günün 10 gün süruyosa adetinde 7 gün sürer. Ayın 17 günu zaten iptal sizde
Geriye kaldı 13 gün. 13 gundede 2&3 kez olması normal sayilir
(48,700 puan) tarafından
aynen ceylosum ☺️☺️☺️
0 oy
(984 puan) tarafından
Olayı anlamadım 

Normalde düşkündü şu aralar mı uzaklaştı?

Eğer öyleyse normaldir iş yerinde yoruluyordur ne bileyim canı istemezdir. Kafanı kötüye yorma kız 
(52 puan) tarafından
Evet olay o ama yan baksam iştahlanan adam giyindim süslendim üstüme bakmadı kendimi yetersiz hissettim
(984 puan) tarafından
Öyle hissetme canım sen elinden geleni yapmışsın az uzak dur gelir sana. İnşallah düzelir
0 oy
(873 puan) tarafından
Yani siz de yumurtlama döneminde prezervatif kullanın bu sefer yumurtlamanın öncesi sonrası derken ayda 15 gün uzak durman gerekecek e zaten regl olacaksın bir de size gün kalmıyor 
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Birincisi geri çekilme korunma yöntemi değildir. İkincisi yumurtlama günün belli değil. Verilen tarihler tahmini tarihlerdir. Ya spiral taktır ya da prezervatif kullanın böyle ömür mü geçer
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Diyer türlü ne kız anlamadım 
0 oy
(119,349 puan) tarafından
yani havalar cok aicak belki istahi kacmistir
0 oy
(409 puan) tarafından
Valla bu sıcaklarda yapışıyoruz diye ayrı yatıyoruz bide hamileyim hiç çekemem dün dedi gel sırtımı kesele niyeti farklı tabi keseledim çıktım  tabi cilve cümbüş var ama onu da gücendirmek istemem ama sürekli de ainsana baygınlık geliyo ya. 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Regl biter bitmez birlikte olun regliniz mi uzun sürüyor anlamadım.10 gün mu fazla geliyor 10 gün sonrası özür zaten.Uzaklasma sebebi bu mu yani.Belki bı rahatsizligi yada bı sıkıntısı vardır sizinle paylasmiyordur cinsel isteksizlik yapabilir boyie durumlar 

İlgili bir soru bulunamadı

380,295 soru

11,386,247 cevap

34,887 kullanıcı

...