0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (760 puan) tarafından
tarafından kapalı
Biz dün günden geldik kaynanamla.  Kaynanamgil yukarıda oturuyor.   Eşimde kayinpederim işten geldi diye bizdeki yemekleri yukarı götürüp ısıtmış salata fln yapmış biz o esnada geldik sofra hazırdı neyse herkes yedi.  Kızımda altına kaka yaptı bende durmadım indim aşağı o Sıra da eşim yukarıda mutfağı toplamaya kalkmış.  Kapının arkasında asılı olan 10 poşet kurumuş ve bayatlamış ekmekleri görünce sinirlenmiş. Demis bunlar ne böyle az ekmek alın günah değil mi gibisinden.  Kaynanamda sanane senin cebimden mi çıkıyor fln derken tartışma büyümüş eşim aşağı inmiş yalnız bu olanlardan benim bugün haberim.oldu. Bende bugün temizliğe başladım bi çamaşırlık vardı kızımı eve bırakıp onu çatıya götürdüm anahtarında kapının üstünde bıraktım.  Bi baktım kaynanam ve gorumcem eve girmişler oda ods geziyorlar.   Sonra kaynanam başladı bana yok oğlumu sen doldurup bana yolluyorsun  Oğlumun psikolojisi bozuk ya ben annesiyim benimle ekmek davası yapıyor onun kesesinden mi çıkıyor  Madem bu kadar sıkıntısı var almasın daha yürümemiş çocuğun 10 tane bisikleti var  Karının önünü anlamayıp gelip bana mi çatıyor  Yok babası elin bokuni temizlerken oğlu babasına destek çıkmak yerine araba almış  Yok babası elin bokuni temizlerken oğlu destek çıkmamış merdiven yaptırmaya.  Dedim banane bunda n benm birseyden haberim.yok git oğlumla tartış benimle ne ilgisi var geldin bana çattım diyorum bundan sonra kapıma gelmeyin  Benim bedduami almayin Gorumcemde pesinde çıktılar kapıya daha diyor sen dolduruyorsun dedim yeter düzgün konuş günahımı alma dedim.gorumcem yenge niye bağırıyorsun dedim defolun gidin ya gelip gelip huzurumu bozuyorsunuz dedim.  Kapıyı yüzlerine çarptım.  Sonra teyzeleri aradı bana akıl veriyor benm akla ihtiyacım yok yav bacılarım Allah icin elden ele dua edin Allah bu kadına akıl fikir ihsan etsin. Valla ben yoruldum  Evimden vurdu Isitmemden vurdu Cirkinligimden vurdu  Evladından da vuruyo bendeki sabırda bir yerde eski postlara da  bakabilirsiniz
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

8 Cevaplar

0 oy
(154 puan) tarafından
Kız saat başı bu post çıkıyor nasıl oluyor bu 
(760 puan) tarafından
Öğlen sonrası atmıştım sonra gizledim birde şimdi attım düzeltip yazilari
(154 puan) tarafından
İyi yaptin çünkü yorum yapmıştım hatırlıyorum
(760 puan) tarafından
Doğrudur çiçeğim
(154 puan) tarafından
Benim postlarima bakarsan senden bin beter haldeyim Allah'a havale ettim Allah'ın selametini bekliyorum inşallah tez zamanda kapı açar
(760 puan) tarafından
Ben de Allaha emanet ettim o bilir adaleti şaşmaz
-Reklam-
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Daha önce aynı postu atmamış miydin 
(760 puan) tarafından
Attın bacı ikindi şaştıydı sonra sildim duzenledun
(1,798 puan) tarafından
Hm anladim
0 oy
(319 puan) tarafından
Su kaynana ve görümceler kimsenin. Bilmediği ıssız adaya kapatilsinlar artık gerçekten 
(760 puan) tarafından
Ahh keske
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Bizim yaşlılarımız bize tasarrufu ile örnek olur önce.Evinde ekmek yigip ziyan eden bı mantığı zaten kaydedeger bulmuyorum.Siz onlarla muhattap olmayın kovmakla da iyi yapmışsınız hadlerini bilsinler öyle eve dalinmaz.Sizim muhattabiniz eşiniz.O halletsin sıkıntısını siz daha fazla bu konuyla ilgili konuşmayın bile.
(760 puan) tarafından
Valla bunaldim
0 oy
(3,898 puan) tarafından
En iyisi uzak durmak ben gidemiyorum bi yere sen taşın tasinabiliyosan 
(760 puan) tarafından
Ahh nerde o imkan nerde o şans
(3,898 puan) tarafından
Kocanda kavga etmiş iste fırsat bide baskına gelmişler analı kızlı
(760 puan) tarafından
Eşim babasını bırakıp gitmez kalp hastası aşırı düşkün
(3,898 puan) tarafından
Durduğunuz ev onların mi, benim koca da aynı malesf.
(760 puan) tarafından
Kaynatan yapıp eşime vermiş
0 oy
(370 puan) tarafından
Ahhh bu kaynanalar :) valla iyi kaynana yok sanırım ya iyiyse de valla bi lafa bakıyor düşman oluveriyolar öyle kızımsın falan palavra hep. Neyse canım ben senin eski postlara da baktım da biraz valla seni tebrik ediyorum iyi katlanıyorsun ben yapamazdım şahsen. Neden bu kadar tölere ediyorsun ki kadın resmen hüküm kuracak nerdeyse üstüne. Bence biraz mesafe koymalı altlı üstlüsünüz ama herkes kendi işine kendi derdine kendini yıpratma hiç kimse için değmez valla kızın var kaynanana harcadın enerjinle kızınla oyun oynarsan eğer daha iyi olur bence kızın herkesten daha önemli sonuçta :) 
(760 puan) tarafından
Öyle de çiçeğim kızımla ilgilenince ona da ayrı laf yapıyor her ucu boklu kuyu
(370 puan) tarafından
Allah sabır versin bacım. Ama laf laparsa da bırak yapsın bi iki yapar sonra alışır nasıl alışırlarsa öyle gider ben en başından fazla içli dışlı olmadım gidip gelmedim arayıp sormadım ne ben onların işini yaptım ne de onlar benim o yüzden şuan gayet seviyeli ilişkimiz var tabi kaynana bu arada laf sokar durur ama onu da duymamazlıktan geliyorum birşey dememeye çalışıyorum
0 oy
(6,512 puan) tarafından
En iyisini etmişsin kız esinede anlat bilsin hadsizler 
(760 puan) tarafından
Eşim zaten biliyor sinirlendi soylendi geldi benden özür diledi
0 oy
(659 puan) tarafından
Senın butun postları okudum kaynanan bu gece ruyama girmese iyi. Icıme fenalık bastı kadının yaptıklarını okudukça 
(760 puan) tarafından
Birde bana sor ben hergun yüzünü goruyorum

İlgili bir soru bulunamadı

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...