0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kızımda bebek egzaması çıktı dirsek içi ve diz kapağı arkası çok kötü oluyor doktor krem verdi ama sürekli kullanma diyor her gün oluyor Bepanthol derma gördüm bir arkadaşin yorumunda birde başka iyi geldi dediğiniz öneriniz nedir

2 Cevaplar

0 oy
(289 puan) tarafından
24 aylik benim oglum da hem atopik ciltli hemde egzamalari var hala konakları var sacinda. Aklina gelebilecek her seyi denedim. Ve işe yarayan tek şey linola ve bioderma atoderm
tarafından
Kafasında konaklar çok seyrek kaldı dediğin gibi ya
tarafından
Bana link atabilirmsn sana zahmet
(289 puan) tarafından
Ozelden attim canim biraz pahali ama uzun sure gidiyor en azindan aldigina degiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
18 aylıkken oğlumda oluştu bütün vücudu kabardı. Cildiye karışım krem yazdı üç gün surdum bastam asagiya. Alerji şurubu icmistik. 25 aylık oldu geçti hepsi. Düzenli olarak Bepanthol sensidaily kullanıyorum şampuan olarak da mustela egzema sampuanini kullanıyoruz cildi toparladi. Pişik içinde üni baby care mor kapaklı vazelini kullaniyorum. 
tarafından
Kafası da kasinirdi uyuyamazdi gece. Elbiselerini de sıvı deterjan çift durulamayla yıkarım

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 528 göst.
2 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 281 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde İlla (1,185 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 155 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Eserimo (2,933 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 139 göst.
13 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu

385,889 soru

11,536,921 cevap

35,209 kullanıcı

...