0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (112 puan) tarafından
Havalar inanılmaz sıcak ve benim 15 aylık kızım tam bir meme kolik sicak havalarda emzirmek 2 kat zor geliyor sizde zorlanıyor musunuz kızım emip kalkana kadar sudan çıkmış balığa donuyorum bazen nefes alamiyorum daralıyorum birde çok uzun emiyor öyle 5 dk 10 dk değil en az yarım saat 40 dk üstümden inmiyor bazen sinirlenip kesecem meme den diyorum ama cesaret edemiyorum sadece emerek uyuyor özellikle gece uykusuna etmeden asla geçemiyor bazen deniyorum emzirmeden uyutmayi kıyameti koparıyor napsam bilemedim ay ilk 6 ay aman emsin aman emsin ya emmezse ya sütüm yetmezse korkuları vardi hiç bu duruma geleceğim aklıma gelmezdi çünkü cok fazla meme reddi yaşamıştık şimdide yapışık ikiz gibi geziyoruz bazen olur olmadık yerlerde ansızın tişörtümü kaldırıyor meme die kaç kere rezil oldum birden aciveriyor napacam ben kessem mi acaba ufff :(:(

3 Cevaplar

0 oy
(109 puan) tarafından
Tek değilsin canım ya 15 aylık benimse oğlum bak 1 saat önce kalktı 1 saat meme yedi zor ayırdım kendimden ondandır sonra sıkıntı bastı yatamadım napicami bende bilmiyorum gece sık sık uyanıyor kafayı yemek üzereyim uykum bölümdü bak yatmıyorm işte 
-Reklam-
0 oy
(2,386 puan) tarafından
Ayy sorma birde artık acıktığında da gelmiyo emmeye. Yemek yemiş olsa bile beni otururken görsün hemen geliyo çıkıyo tepeme açmaya çalışıyor. İki çekiyo gidiyo hiç rahatlık vermiyo. Bende ayları sayıyorum artık ayırmak için. 7 ayımız kaldı inşallah 
0 oy
(9,666 puan) tarafından
Klimasız ortamda afakanlar basıyor. Bana klima almayan kocam, hamileliğim son ayında klima aldı emzirirken çocuk pişmesin diye :) 

Şaka bir yana çocuktan önce idare ediliyordu sıcak da bebekle çok zor. İsilik oluyor hemen. 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 543 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bebek vargungmail (844 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
0 oy
9 cevap 185 göst.

398,191 soru

11,907,888 cevap

36,039 kullanıcı

...