0 oy
233 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Kızlar kaynanamla ilk günden sıkıntı yaşıyoruz istemedi beni sırf kendi ailesinden bir kız istiyordu olmadı diye tüm düğün sürecini burnumdan getirdi ilk sene eşim için gelip gittim ama baktım 6 ay geçti kavga etti benle gel temzilik yapacaksın şöyle böyle diğer eltilerim akrabaları bir de evhanımı ben memurum ha ayrım yapsın demiyom aöa diğer görümcelerim meslek zerre el attırmaz bir şeye bnde yapmam dedim yapmak zorundasın dedi zorıma gitti mesafe koydum ne o bana bir iyilik yaptı bnde nötr oldum gelelim konuya eltim kaynım benimle tartıştılar yok sana bir şey diyemiyor eşim o kadar işlerini görüyo kıymet bilmiyorlar ya bu benim mi sorunum ben kabullenmedim eşin de yapmasıb dedim sonra eşi diyo ben öyle kabul etmişim dedim bnle ne alakası var diyo sana hoşgeldin diyo eşime demiyo eşime arayıp laf atıyor sana atamıyor bu arada eltim de az değil çok laf söz döndürüyor ona da meaafeliyin korkuyom açıkçası yani kızlar burada benim bi kabahatim var Allah için size sorayım bi

Arttık ne yapacağımı bilmiyorum :((

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tek yapacağın şey sana iyi gelmeyen insanları hayatından çıkarmak mesafe koymak 
(45 puan) tarafından
Zaten toplasan yılda 3 kere görüyom ama bu bile gözlerine batıyır eşimin ailesi diye nasıl daha fazla mesafe koyabilirim ki
-Reklam-
0 oy
(15,318 puan) tarafından
Annelerine diş gecirememisler demek ki nereye saracaklarini bilememisler. Bu nasıl bı saçmalıktır. Gitsin annesine cemkirsin kaynin
(45 puan) tarafından
Bnde şoktayım yemin ederim
0 oy
(13,380 puan) tarafından
İstemediğin hiç bir şeyi yapmak bırak seni kötü bilsinler her şeyi onların istediği gibi yapsanda ay ne iyi gelin Allah razı olsun demeyecekler aklında olsun 
(1,573 puan) tarafından
Canlı örnek eltisi işte demıyorlarmış zaten :D hosgeldın bıle demeyip saygı duymuyorlarmıs
(45 puan) tarafından
İşte bende onu erken fark ettim diye önlemimi aldım ama batmış belli
(13,380 puan) tarafından
Yaptığın hareket onlara batıyorsa doğru yoldasın:)
0 oy
tarafından
Hiç de zorunda değilsin hizmetçi mi almış evine bu görgüsüz seviyesiz muhattap olma eşine de şöyle ya annesini uyarsın ya da muhattap etmesin arada sen kalırsın kaldıramıyorum bir laf söylerim de geri dursun 
0 oy
(934 puan) tarafından
Valla iyi sabırlısınız ha, biri bana böyle diyecek varyaaa
(45 puan) tarafından
Eşim için sustum sakinşiğimi korumaya çalıştım
(934 puan) tarafından
Esin için bi zahmet onlar sussun. Valla sen biyle sessiz kaldık a daha ağır lafları da duyarsın haberin olsun
0 oy
(210 puan) tarafından

En iyisi mesafe söylenilen sözleri tiye al yoluna bak boşver kimse için değmiyor elti  ah bu eltiler benim biri suriye diğeri türk ama ikiside birbirinden sinsi cehalet temsilcileri benden uzak allaha yakın...:D

(45 puan) tarafından
Galiba öyle ya
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Yok artık oda karısı da ezdırmesın o zaman kendılerını madem yapmayan daha kıymetli ceksınler kendılerını gerı yada gıdıp annesıne desın karımı kıymeti yok vs dıye senlik ne var saçmalamıslar mantıga bak sende kaynananın ıstedıgı gıbı olup yaranamasan sana da saygı duyulması hosgeldın denilmese mutlu mı olacaklar oh herkese eşit mı davranıyor diyecekler olması gereken senın yaptıgın kımse kımsenın kölesi degıl ne demek evimi temızleyeceksın falan calısmısyor olsada boyle bırsey dıyemez kımse herkesın kendı duzenı hayatı var azıcık edep

eşin bu olaylarda tam olarak nerde baştan beri esınde de hata var ne dıye ezdırıyor senı sen dik durmasan anasına köle yapacakmıs senı tıpkı kaynın gıbı sen aynen devam et muhatap da olma sıl at gerekırse hıc gıtme boyle ınsan mı olur kafayı yemısler
(45 puan) tarafından
Valla canım batıyır muş demek bnde şaşırdım eltim diyı vicdanlıyım ben böyle kabul etmişim sende et kaynanayı dedim ben mecbur değilim bana neler etti bende artık resti çektim pes ettim nötrüm artıj bana yaptıklarını da anlattım o diyoki karıma davrandığı gibi bu kıza da davransın ama brn mesafe koydum çok daiyi oldu ama bu da batmış
(1,573 puan) tarafından
ya kafayı yemısler karı koca yada kaynanan bunları o kadar ele geçirmiş ki senın ustune salıp senı de itaat etmeye zorlatıyor :D basla acıklaması yok valla umursama normal degıller
(45 puan) tarafından
Değiller kesinlikle

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 222 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 207 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Tugcee.r (37 puan) tarafından soruldu