0 oy
129 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,836 puan) tarafından
Kızlarımın saçında çıktı spreyi şampuan ı aldım 2 gün uğraştım taradım yıkadım hep baktım bitti gibi oluyor 20 gün sonra bidaha çıkıyor tekrar eczaneden başka bir marka aldım yine yaptım kızlara kendime . Beklettim 4saat sonra şampuan ı ile yıkadım taradım. Geçti . Ama bakıyorum o sirkeler gitmiyor. Yani tarağada gelmiyor ince tarağa. Kessin çözümü ne bunun kızlar bi akıl verin

5 Cevaplar

0 oy
(3,908 puan) tarafından
Sirkeleri tek tek ayıklayıp öldürmen lazım onlar çatlayıp bit oluyor malesefki
(1,836 puan) tarafından
Canım saçları çok gür ikisinde. Netten ara makas bile alddım ara ara kestim saçlarını incellttim iyice. Ama öyle hepsini öldürecek kadar gözükmüyor yine gür.kısa kestiremiyorum çünkü 1 ay sonra kardeşimin düğünü var
-Reklam-
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Canim sürekli oluyorsa petrollerde gaz yağı satiliyo taraklarini ona Isla o tarakla tara bit gelmiyo kixim 3 cu sınıfa gecti hiç olmadı hep öyle yaotim ama kafasını sakın gaz yağı vs dökme yakar baxi kişiler öyle yapıyoruz kokusu yetiyo sen hisetmezsin kokusunu
(1,836 puan) tarafından
Tmm canım bide öyle yapıyım. Eczanede sakın dökmeyin saçına gaz yağı demiş evet
(4,548 puan) tarafından
Aynen canım gaz yağını su ile karıştırıp taraklarini islicam sadece
0 oy
(3,781 puan) tarafından
Atletin kıyafetlerin iç dikişine saklanıyorlar. O sirkeleri elinizle tek tek toplamanız gerek.
0 oy
(803 puan) tarafından
Valla annem kucukken bizim sacimizi tinerle taramis tinere batirip batirip daha omur boyu bit.filn gormedik zarari varmidir bilmem tabi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 480 göst.
23 Mart 2020 Aile kategorisinde Melek mina (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 155 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Esra125 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 343 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.
4 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,778 puan) tarafından soruldu

381,378 soru

11,417,801 cevap

34,971 kullanıcı

...