0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Zaten dün eşimle ilgili bir post paylaştım o kadar umursuzdur ki bu zamana kadar harcamalara laf etmezdi takı dün akşama kadar evde baya eksikler var karttan mı alayım yoksa para vercen mi dedim Senin tek derdim para dedi ...al git ne kadar varsa al cebimden yetmesse kartı da al dedi bide dalga geçer gibi ne demek tek derdim para ne demek istiyon dedim senden habersiz ne alıyorum dedim nereye gidiyorum dedim senin onca borcu beraber ödemedik mi dedim kaç milyarın varda ben para için mi evlendim dedim. 

Kapıyı çekti gitti öyle kırıldım ki ne oluyor bu kocama. Beni üzmek ezmek hoşuna mı gidiyor çevremde 2 yaş için kreş yok çalışmamı istemiyor şu anda. Çok moralim bozuk 

6 Cevaplar

+1 oy
(7,382 puan) tarafından
Bişeyler almadığın için gezmeye gitmediğin için böyle yapıyor bak kendine dert harca para nasıl değişicek 
tarafından
Hiç gitmiyor değiliz. Mesela şöyle diyim aylık kart 3 kişiyiz 10 bin civarı geliyor. Eşim 25 bin alıyor ev bizim arada gezeriz tabi çocuk için de olsa çıkarız birşeyler de alıyorum ben çalıştım çocuk olana kadar ondan sonra boylr demesi çok üzücü
-Reklam-
0 oy
(4,568 puan) tarafından
Heeee para deseydin derdi para olmayan adammi var su dunyada deseydin niye uzuluyon 
tarafından
Para ama ben onu seviyorum çalıştım sözde oda seviyor bende çok çalıştım beraber bitirdik borçlarımızı nasıl böyle düşünüyor
(4,568 puan) tarafından
Bende calisiyorum bizde borclarimizi beraber odedik ama ben biraz daha tutumluyum esime gore oda arada sirada soylenir dalga gecer bende ayni uslupla cevap veririm olay uzamaz
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Derdı para olmayan insan mı var nasıl olmasın yaşamak ıcın şart bır kere :D hıcte alınma aksıne bundan sınra gez toz 2 ıse 3 harca o zaman kıymetlı olıyorsun
tarafından
Haklısın ama arada sevgi saygı var benim açımdan tabiki para ihtiyaç ama tek derdi para olanlara ........  farklı bir anlam gibi geldi bana
(1,573 puan) tarafından
saçmalama o anlamda tabıkı dememıstır bence takılacağın bırsey yok sen kendine harcayıp gezıp tozmadıgın ıcın alısık bıle olmadıgından eve alınacak seyler ıcın ıstedıgın para bıle göze gelıyor o yuzden tam bır bencil olacaksın kı kıymetin bilinsin anlasın nasıl oluyormus
0 oy
(3,713 puan) tarafından
Klasik erkek sözü kendi dertleri para değil sanki 
0 oy
(359 puan) tarafından
Amannn evet tek derdim para drseydinşz buna üzülmeyin kendinize ekstra harcamalar yapın yiyin için gezinn inanın ne yaparsanız yapın yaranamaz bir defa onun istemediği bir şey yapın sizden kötüsü olmaz kocalar böyle ben çok sever çok dikkat eder hiç bir şey yapmazdım hemen hemen her şeyim onunla olurdu bıraktım bunları gerçekten ağzının içinden getiren kadın yaranıyor kartım var harcıyorum şu kadara alışveriş yaptım ödeme gününde ödersin diyorum yemek yiyorum yalnız çıkıp hafta da bir illa alışveriş e çıkıyorum benim eşimide o civarlarda geliri var aman gitmesin aman biriktirelim derdim ama boşuna ödesinn çok seviyorum eşimi iyi insan Allah' razı olsun bir şey esirgemez ama daha beter harcamalar yapıyorum zaten sözümden çıkmazdı şimdi böyle her konuda ağzından burnundan getirince tamamen çıkmıyor sözümden üzülmeyin sizde biraz gamsız olun 
0 oy
(3,185 puan) tarafından
Parasız bişey yapılmıyor kızzz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 73 göst.
0 oy
5 cevap 275 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 291 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (841 puan) tarafından soruldu